لس آنجلس شارژر گوشه کریس هریس جونیور در COVID-19 نگرانی برای فوتبال فصل: “من نمی خواهم به این علت از خانواده بیمار شدن

(CBSLA)- NFL است که در ادامه به برنامه ریزی به عنوان اگر فصل برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این سال با لیگ امیدوار به باز کردن اردوگاه های آموزشی در اواخر جولای اجازه می دهد تا تیم به سطح شیب دار برای فصل. در حالی که لیگ برتر همچنان به کار بر روی پروتکل های به نگه داشتن بازیکنان و کادر امن وجود دارد هنوز هم نگرانی در مورد به طور بالقوه ابتلا به کوروناویروس.

جدید لس آنجلس شارژر گوشه کریس هریس جونیور بیان این که نگرانی به خوبی در فوتبال حرفه ای صحبت on NBC Sports با مایک Florio. هریس می گوید: او بسیار نگران گرفتن ویروس خود را به عنوان او در مورد به طور بالقوه انتقال آن به خانواده اش.

“من می دانم که من می توانید آن را ضرب و شتم. من می دانم که من می توانید سعی کنید به مبارزه را از طریق آن بهترین است که من می توانم. اما آن را فقط به نگرانی در مورد من چهار دختران و همسر من و خانواده من” گفت: هریس جونیور “که در آن من یک مسئله بزرگ است و نه قرار دادن آنها در معرض خطر است. من نمی خواهم به این علت آنها را بیمار شدن یا هر چیزی از آن. که در آن نگرانی در می آید.”

هریس جونیور دیدم تیمی سابق فون میلر از طریق داشتن این ویروس در اوایل این offseason و مبارزه است که به ارمغان می آورد با آن است. اما نگرانی اصلی این است برای خانواده او و چهار دختر او مطمئن شوید که آنها نمی شوند. لیگ همچنان به کار بر روی سلامت آن و پروتکل های ایمنی به منظور تلاش برای جلوگیری از این نوع مسائل هر چند آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه موثر آنها خواهید بود.

در این میان تیم ها و بازیکنان در حال آماده سازی برای فصل آینده تقریبا رفتن را از طریق همه چیز از جلسات تیم به تمرینات بیش ویدئو کنفرانس تلفنی. برای هریس جونیور که در حال پیوستن به یک تیم جدید در L. A. زیر nine فصل در دنور آن بوده است کمی ناراحت کننده است اما او می گوید که او هیجان زده است که ناراحتی و رشد از آن است.

“این یک وضعیت ناراحت کننده. من واقعا بدست برای دیدار با هم تیمی های من به صورت چهره به چهره مربیان گنجانده شده است و یا کسی در سازمان است. که متفاوت است” گفت: هریس جونیور “اما من در مورد آن هیجان زده. من احساس می کنم شما بیشتر رشد زمانی که شما در حال قرار دادن در موقعیت های ناراحت کننده. بنابراین من به دنبال آن است که راه و در نظر گرفتن آن به عنوان یک چالش است.”

صحبت از دنور بود که تنها تیم است که هریس جونیور شناخته شده بود در NFL حرفه پیوستن به این تیم به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2011. خروج از این وضعیت بود به عنوان انتظار می رود ، اما هریس می گوید: او می داند که بخشی از کسب و کار.

“این قطعا سخت است. آن آسان نبود. که خود عشق اول همیشه سخت به از دست دادن اولین عشق خود را. اما این یک وضعیت که در آن فقط زمان به ما راه جداگانه گفت:” هریس جونیور “شما می بینید که اتفاق می افتد بسیاری در NFL, شما می بینید که اتفاق می افتد بسیاری در ورزش است. بسیاری از بازیکنان قادر به بازی برای یک تیم کاملا حرفه ای است. شما حتی آن را دیدم با Peyton Manning. آن را فقط به من زمان به حرکت در تاریخ است.”

که گفت:, هریس جونیور به خصوص هیجان زده برای پیوستن به یک شارژر دفاع است که یک ستاره نکردم بازیگران نام. او گفت Florio که شارژر ایمنی Derwin جیمز وجود دارد تا با استعداد ترین بچه ها, او تا کنون با بازی.

“زمانی که من دیدن Derwin جیمز, من با هر کسی به عنوان استعداد به عنوان Derwin James دیگر از Aqib طالب یا Champ Bailey گفت:” هریس جونیور “اما هیچ کس مانند Derwin جیمز در راه است که او می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا ثانویه است. من هیجان زده به بازی با او Bosa و اینگرام آن بچه ها من آشنایی از آنچه فون (میلر) و D(Demarcus) Ware یا فون و (الویس) Dumervil استفاده می شود تا ظروف سرباز یا مسافر تا بازی.”

هریس جونیور و بعد فورا رفت واز شانس خود را برای دریافت در این زمینه با کسانی که هم تیمی های جدید خود فقط رتبهدهی نشده است, اما او می گوید که او را هیجان زده در مورد امکانات از چه دفاع می تواند به عنوان در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de