لس آنجلس گزارش بالاترین روزانه Coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش موارد در میان افراد جوان

لس آنجلس (CBSLA) — بسیاری از جدید کروناویروس موارد گزارش شده در لس آنجلس روز یکشنبه در میان مردم تحت 41 سال است.

لس آنجلس مقامات گزارش 2,848 موارد جدیدی از کروناویروس و 11 اضافی مرگ و میر در روز یکشنبه با یک گزارش 53 درصد از موارد جدید رخ می دهد در افراد زیر سن 41 سال است.

شهرستان مقامات بهداشت نیز گزارش روز یکشنبه بیشترین روزانه بستری شدن در بیمارستان تعداد پس از همه گیر شروع با 2,216 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است. از کسانی که 28 درصد از آنها در بخش ICU و 18 درصد در هواکش.

به تاریخ L. A. شهرستان را شناسایی کرده 155,887 موارد مثبت coronavirus از همه گیری آغاز شد و 4,095 مرگ و میر.

نتایج تست در دسترس است برای بیش از 1,515,000 افراد و مثبت شدن نرخ افزایش یافته و از 9 درصد به 10 درصد.

شهر L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: وکلای خواهد شد در سراسر لس آنجلس روز دوشنبه به توصیه و یا استناد به کسب و کار است که در انطباق با زمان coronavirus محدودیت. Garcetti نیز گفت: در سی ان ان روز یکشنبه که او در آستانه صدور دور دیگری از اقامت در خانه سفارشات.

“شروع در روز دوشنبه, من اعلام کرد ما دوباره راه اندازی کسب و کار سفیران برنامه ای است که به ما نشان داد پس از موفقیت های زیادی در اوایل در این ارسال ده ها تن از کارگران شهرستان که هر روز بازدید از کسب و کار که در آن ما باید یک گزارش از یک مشکل و عدم انطباق” Garcetti گفت.

بهترین حفاظت در برابر coronavirus است برای شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از دست زدن به چشم ها بینی و دهان با دست نشسته ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن چهره پاک پوشش ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de