لس آنجلس داجرز و نزدیک کنلی Jansen می گوید تاخیر در ورود به اردوگاه تابستانی با توجه به مثبت COVID-19 آزمون

(CBSLA)- لس آنجلس داجرز و نزدیک کنلی یانسن به این تیم پیوست کمپ تابستانی یکشنبه و او توضیح داد که دلیل خود را برای تاخیر ورود. صحبت کردن با خبرنگاران جنسن گفت که او و اعضای خانواده اش آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به ESPN, Jansen گفت که او به نظر می رسد به دست آورد و این ویروس از خود 4-year-old son Kaden که تا به حال تب یک شب قبل از آن تست مثبت است. در حالی که یانسن در ابتدا آزمایش منفی اما پس از آزمایش مثبت در پیگیری آزمون. یانسن به خبرنگاران گفت که او به دست آورد virus سه هفته پیش اما شروع به احساس بهتر بعد از حدود چهار روز.

“من سعی کردم به دقت انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس گفت:” Jansen. “این خیلی سریع اتفاق افتاد.”

داجرز پارچ تا به حال سلامت می ترساند که قبلا تحت دو فرسایش روش برای مقابله با فیبریلاسیون دهلیزی یک بیماری است که باعث می شود قلب به ضرب و شتم از ریتم است. با وجود آن سابقه پزشکی قبلی و اخیر coronavirus ترساندن یانسن به خبرنگاران گفت که او هرگز منحرف در تعهد خود را به بازی این فصل است.

“من همیشه می خواستم به بازی گفت:” Jansen. “من عاشق این بازی است. من می خواستم به آن را انجام دهید برای طرفداران. همه ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر در این جهان با هم. من فکر می کنم این چیز خوبی است و نه تنها برای طفره زن طرفداران اما تمام طرفداران بیس بال در سراسر جهان است که چیزی را بر روی تلویزیون تماشا کنید.”

32-در سال Jansen گفت که او انتظار دارد به آماده شدن برای داجرز روز افتتاحیه رقابت با غول سان فرانسیسکو در جولای 23.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de