لس آنجلس مرد متهم خواهان سرمایه گذاری برای جعلی Coronavirus درمان

ال سگوندو (CBSLA) — لس آنجلس مرد متهم به ارسال فیلم در رسانه های اجتماعی متقلبانه و مدعی است که او توسعه یافته هر دو از یک قرص است که نه تنها درمان بلکه جلوگیری از رمان coronavirus در تلاش برای جلب کمک های مالی از سرمایه گذاران.

بازرسان فدرال گفت 53 ساله کیت Middlebrook که ادعا می کند به خانه در ساحل نیوپورت موریتا و وستوود وعده داده شده به سرمایه گذاران سود عظیم برای اثبات نشده درمان او ادعا کرد که ایجاد شده است.

دادستان فدرال ادعا کیت Middlebrook 53 ساله اقدام به درخواست کمک های مالی از سرمایه گذاران با نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی مورد جعلی coronavirus درمان است. (اعتبار: Keith Middlebrook/Instagram)

“نه تنها من ایجاد درمان, اما این قرص راست در اینجا پیشگیری” Middlebrook گفت: در یک ویدیو ارسال شده به Instagram.

بیش از دو میلیون نفر به تماشای Middlebrook یوتیوب و Instagram ویدئوها که در آن مقامات گفت: او به دروغ ادعا کرد که توسعه COVID-19 قرص پیشگیری و درمان برای کسانی که در حال حاضر آلوده.

مرتبط با: Coronavirus: 3 جدید مرگ و میر در شهرستان لا CDC بررسی لنکستر مورد

ایالات متحده وکیل Nic هانا گفت: از طریق FaceTime که Middlebrook بود بی رحمانه یک هنرمند کلاهبرداری که ادعا استفاده می شود ترس از رشد همه گیر به نوبه خود سود.

“من فکر می کنم آن را نفرت,” هانا گفت. “این زمانی است که همه آمریکایی ها قرار است به گرد هم می آیند و کمک به یک دیگر و متاسفانه وجود دارد تعداد کمی از مردم وجود دارد که در این نگاه به عنوان یک فرصت به دروغ و تقلب و سرقت و سعی کنید به استفاده از همسایگان خود است.”

هانا گفت: ماموران با دفتر تحقیقات فدرال دستگیر Middlebrook شنبه در ال سگوندو او پس از ملاقات با یک عامل مخفی نما به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه است. محققان گفت: Middlebrook وعده اولیه 300.000 دلار سرمایه گذاری خواهد بود به راحتی عملکرد $30 میلیون بازگشت.

محققان همچنین گفت Middlebrook تحویل قرص او ادعا کرد که جلوگیری از مردم را از گرفتن coronavirus. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که در قرص.

Middlebrook متهم شده است با یک جنایت حساب اقدام به تقلب سیم که حامل یک قانونی حداکثر مجازات 20 سال در زندان فدرال.

“از اجرای قانون فدرال دیدگاه این است که بسیار بالا اولویت” هانا گفت. “ما در نیروی, و ما در حال رفتن به بسیار تهاجمی پس از رفتن کسانی که سعی به استفاده از این بحران است.”

Middlebrook بود در زندان فدرال شنبه شب برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مرکز شهر لس آنجلس پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im