لس آنجلس مستاجرها امداد برنامه شروع به گرفتن برنامه دوشنبه

لس آنجلس (CBSLA) — برنامه امداد با هدف کمک به مستاجرها در شهر لس آنجلس که مبارزه کرده اند از نظر مالی با توجه به کروناویروس همه گیر آغاز می شود برنامه های کاربردی پذیرش در روز دوشنبه.

این نرم افزار به صورت اضطراری مستاجرها امداد برنامه باز خواهد شد به مدت پنج روز با شروع از ساعت 8 صبح جمعه و بسته شدن در 11:59 بعد از ظهر جمعه.

این برنامه در دسترس است به تمام شهرستان مستاجرها بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت کردند.

متقاضیان واجد شرایط تعریف شده به عنوان کسانی که درآمد خانوار است یا در زیر 80 درصد از منطقه متوسط درآمد خواهد شد به طور تصادفی انتخاب و پس از ثبت نام در دوره به پایان می رسد.

این برنامه اختصاص 103 میلیون دلاری برای ارائه یک کمک هزینه اجاره برای مستاجران کم درآمد که قادر به پرداخت اجاره خود را به دلیل شرایط مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اکثر بودجه آمده از این شهر بخشی از فدرال مراقبت در عمل پول است.

حدود 50,000 لس آنجلس خانواده ها خواهد بود قادر به بهره مندی از این برنامه که مقامات می گویند خواهد شد ارائه کمک بلاعوض تا 1000 $در هر ماه و 2000 دلار به ازای هر خانوار برای اجاره پرداخت می شود به طور مستقیم به صاحبخانه به مستاجر از طرف.

این برنامه برای اولین بار پیشنهاد شده توسط لس آنجلس رئیس شورای شهر Nury مارتینز عضو شورای گیاه Wesson و عضو شورای میچ O’Farrell.

علاقه مند مستاجرها می توانید درخواست آنلاین در hcidla.lacity.org تماس بگیرید و یا درخواست تدریس خصوصی در 844-944-1868 بین ساعت 8 صبح و 10 p. m. برای کسب اطلاعات بیشتر. مردم با شنیدن و یا گفتار اختلالات ممکن است تماس 844-325-1398 در همان ساعت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de