لس آنجلس فروشگاه شروع مصرف پایین تخته سه لا تخته به عنوان تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند


لس آنجلس (CBSLA) — اول وجود دارد همه گیر پس از آن وجود دارد این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. با حقوق مدنی راهپیمایی صلح آمیز ماندن این هفته فروشگاه در لس آنجلس شروع به خراب کردن تخته و بازگشایی شده است.

تخته سه لا تخته قرار داده تا برای جلوگیری از غارت در جریان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس شروع به پایین آمدن در Fairfax منطقه.

در استودیو سیتی که در آن بسیاری از تخته سه لا تخته باقی می ماند تا صاحبان می گویند که آنها در حال کار بر روی برنامه ای برای بازگشایی. آنها می گویند که راحت تر با مصرف پایین تخته و بازگشایی به دلیل اعتراضات بود که یکی که صورت گرفت در غرب هالیوود سهشنبه شب باقی مانده اند صلح آمیز است.

(اعتبار: CBS)

در بورلی هیلز صاحبان بوتیک پل’ Atteu می گویند آنها مشتاقانه آماده فروشگاه به بازگشایی این فروشگاه پس از بسته شدن به طور ناگهانی به دلیل همه گیر — و سپس آنها ضربه توسط غارتگران است.

“ما آمد و بعد, و شما می بینید زندگی خود به کار رفته” Patrik سیمپسون گفت. یک GoFundMe راه اندازی شد برای کمک به بوتیک بازیابی از غارت.

تظاهرات آخر هفته پس از فلوید مرگ خشونت تبدیل شد, با فروشگاه ها در حال غارت در بورلی هیلز فیرفکس منطقه و در سانتا مونیکا. یک حکومت نظامی برقرار شد برای بسیاری از هفته اول ماه ژوئن در لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de