زمانی که شهر از دست رفته قهوه در زمان بیش از سیاه و قهوه در RiNo پاییز گذشته وجود نداشت و قصد باز کردن یک مکان دوم. با این حال کمتر از چهار ماه بعد که دقیقا همان چیزی است که صاحب مایکل گراهام در حال انجام است. این جمعه, فوریه 7, علائم, افتتاح از دست داد شهر کاپیتول هیل در داخل اولین کلیسای باپتیست در سال 1373 اعطای خیابان.

“ما برنامه ریزی نشده به گسترش است اما آنچه واقعا به دادگاه تجدید نظر به ما در مورد این فضا است که اولین کلیسای باپتیست ساخته شده است جامعه ای که بین المللی است و متمرکز” گراهام توضیح می دهد.

فضایی که قبلا قرار دارد بهار, کافه که این بسته دسامبر گذشته پس از پنج سال از استخدام پناهندگان از کشورهای دیگر به دنبال ساخت زندگی جدید در مترو دنور. بخشی از درخواست تجدید نظر از این فضا می گوید: گراهام است که بهار کافه ماموریت تراز وسط قرار دارد با این که از شهر از دست رفته — با یک تفاوت کوچک. “یکی از دلایل بهار, کافه, داد, برای بسته شدن بود و مشکل پیدا کردن پناهندگان به کار با توجه به جریان سیاسی” او یادداشت ها. در عوض از دست داد شهر قصد دارد به تمرکز بر مشاوره مالی و ساخت و ساز حمایت و همکاری با سازمان هایی مانند کمل میراث غذا انکوباتور و بهار موسسه که زد بهار, کافه.

برنامه ای برای تبدیل فضا آغاز شد و در اواخر ماه نوامبر. “ما گرفته ایم چه نوع از یک جامعه فضای ساخته شده و آن را روشن تر; ما دو برابر صندلی و افزود: کتاب ها و گیاهان کشیدن که بیش از شهر از دست رفته RiNo” مالک می افزاید.

محل جدید می آید مجهز به یک آشپزخانه تجاری اجازه می دهد از دست داد شهر به گسترش آن غذا منو و حفر کردن به غذا ، تازه امکانات عبارتند از توت فرنگی و burrata یک سالاد کوینولا ساخته شده با سبزی از کوکب مزارع’ aquaponic گلخانه کارائیب دودی, ماهی تیلاپیا, سالاد و تغییر انتخاب ساندویچ ساخته شده با انبار کاه کوه لبنیاتی پنیر و رودخانه خرس گوشت. “ما در حال تمرکز به عنوان آنجا که ممکن است در حمایت از کسب و کار در جامعه است که در حال انجام خوب” گراهام متحده است.

قهوه گزینه باقی می ماند سازگار بین RiNo و کاپیتول هیل با استانداردهای مانند قطره ای, پور بیش از, و lattes با استفاده از قهوه از روش جمعی. چای matcha و دیگر چای نیز به نظر می رسد در دستمالی کردن-كاشي منوها. در واقع برای اولین بار طعم-تست از تمدید پذیرایی شد کارکنان از ویلی نلسون کلرادو بر اساس شرکت ویلی را درمان که CDB چای را می توان در این منو در هر دو مکان به عنوان به خوبی.

پس از گذراندن هفته گذشته کار kinks گراهام در حال برنامه ریزی یک حزب بزرگ برای دوستان و خانواده به خدمت جدید و آیتم های منو و میزبان اجرای برنامه از چند گروههای محلی. هر دو محل را مشروب مجوز و به زودی اولین کوکتل همراه با جاز ساعت یک مبارک و یک خواننده-ترانه سرا سری به تکمیل قورت تپه کنسرت ها و رویدادهای دیگر برگزار شد در کلیسا. کافه باز خواهد شد و از 7 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de