آن را کاملا شرلی جکسون کلاسیک داستان کوتاه اما برندگان این قرعه کشی هنوز هم می خواهد شما را سنگسار.

در یک بولتن فرستاده شده به ماری جوانا صاحبان کسب و کار امروز, مارس 21 دنور اداره مالیات و مجوز اعلام کرد یک جدول زمانی برای آینده ماری جوانا کسب و کار, محل قرعه کشی جدید درمانگاه و رو به رشد عملیات. پیشنهاد قرعه کشی را در سال 2021 خواهد بود و اولین بار در این شهرستان افتتاح شد خود را به ماری جوانا جدید برنامه های کاربردی کسب و کار از سال 2016 زمانی که شورای شهر دنور یک محدودیت در تعداد درمانگاه ماری جوانا و رشد مکان.

در حالی که ده ها تن از جدید ماری جوانا برای مکانهای کسب و کار باز کرده اند و پس از آن تمام شد پدربزرگ در برنامه های کاربردی خود را قبل از ثبت 2016 کلاه راه اندازی شد. در حال حاضر که در آن کسب و کار را هم به ثمر می آیند و یا fizzled دور شهر است و با توجه به اجازه می دهد بازیکنان جدید است.

بر اساس سیستم جدید مالیات غیر مستقیم و مجوز یک کلاه بر روی تعدادی از درمانگاه ماری جوانا کشت و مکان هر سال و پس از آن برگزاری یک قرعه کشی برای تخصیص دادن هر فرصت باقی مانده. به چین با شورای حکم قرعه کشی خواهد بود برای مکان نه مجوز به عنوان یکی از ماری جوانا کسب و کار محل می باید جداگانه مجوز پزشکی و تفریحی گلدان عملیات مانند رشد می کند و محصول تولید و فروش.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مالیات و مجوز پیشنهاد کرده است کلاه از 220 درمانگاه مکان و 299 کشت مکان در 2021. این بدان معناست که وجود خواهد داشت بسیاری از مکان های جدید در دسترس برای قرعه کشی: با توجه به این بخش وجود دارد در حال حاضر 212 مجموع درمانگاه نمای مکان و 247 ماری جوانا کشتهای مکان در دنور.

کلاه و سیستم قرعه کشی تنها به درمانگاه و رشد مکان و نه حاوی محصولات آزمایشگاه های تست و یا امکانات پژوهشی و نه کلاه اعمال پتانسیل ماری جوانا کسب و کار تحویل اگر دنور تصمیم می گیرد به آنها اجازه می دهد و یا به اجتماعی مصرف مکان. طرح جدید ارائه خواهد شد به شورای شهر در مارس 17 توسط مالیات غیر مستقیم و مجوزهایی که بخش توصیه خواهد شد هل دادن قرعه کشی به 2021 به جای اعلام نشده تاریخ در سال 2020 است.

“این است که توصیه می شود به [مالیات غیر مستقیم و مجوزهای] زمان برای کشف ماری جوانا جدید انواع مجوز از جمله مهمان نوازی و تحویل مجوز. علاوه بر این قبل از باز کردن نرم افزار فرایند شهرستان می خواهم به توسعه موفق عدالت اجتماعی طرح برای اطمینان از دسترسی عادلانه برای هر متقاضی جدید به مجوز صنعت ماری جوانا” با توجه به شهرستان اعلام قرعه کشی.

این اداره همچنین اعلام کرد آن را آغاز صدور محلی مجوز به ماری جوانا پزشکی, تحقیقات و توسعه امکانات. اگر چه با مجوز در سطح دولت و عامل پس از 2018, دنور MedPharm منابع (شاخه ای از طب مرد Technologies) هنوز هم نداریم و محلی مجوز را به کار گیرند چرا که دنور نشده آنها را ایجاد کرده اما مالیات غیر مستقیم و پروانه “معرفی یک فرمان برای ایجاد این نوع جدید از ماری جوانا, مجوز” با توجه به شهر بولتن.

قبل از مارس 17 ارائه قبل از دنور شورای شهر وجود خواهد داشت یک بازخورد جلسه در روز 5 مارس در دنور شهر و شهرستان ساختمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im