لویی آرام و بعد از ضرب گلوله کشته شد در میان اعتراض

LOUISVILLE, Ky. (AP) –

چند ده نفر جمع شده بودند روز یکشنبه در یک پارک در مرکز شهر لوئیزویل که در آن یک مرد به ضرب گلوله کشته شده و کشته شدن شب قبل از یمن در اعتراض به کشتار Breonna تیلور.

                                                                                                                                                                                                                       

چند لویی افسران پلیس وارد, به دست, آگهی, که گفت: یک شب کمپینگ و پخت و پز در این سایت ممنوع است اما معترضان اجازه خواهد داشت به ادامه جمع آوری در طول روز. پلیس حذف چادر از سایت و گفته معترضان آنها می تواند آنها را انتخاب کنید تا در یک محل جداگانه.

جان Kriner زانو برای حدود 30 دقیقه در سایت, Jefferson مربع در نزدیکی شهر دادگاه به دعا برای صلح است.

Kriner گفت: این نخستین دیدار به اعتراض سایت.

‘œI فقط می خواهید وجود دارد به صلح و آرامش’� Kriner گفت. .

گزارش از آتشباری در جفرسون مربع پارک آمد و در حدود 9 p. m., لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت. دوم تیراندازی قربانی پیدا شد در سراسر خیابان. که فرد در بیمارستان بستری شد با آسیب شد که تهدید کننده زندگی است.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد به یک مرد نشان می دهد باز کردن آتش به پارک که مردم درهم برای پوشش. این فیلم بعد نشان داد که حداقل یک نفر خونریزی فراوان بر روی زمین است.

                                                                                                                                                                                                                       

افسران پاکسازی پارک و پلیس ‘œare تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور شناسایی همه کسانی که درگیر در این حادثه’� پلیس در بیانیه ای گفت:. هیچ اطلاعاتی در مورد دستگیری احتمالی متهمان و قربانیان هویت و سنین بلافاصله منتشر شد. مقامات بلافاصله انتشار اطلاعات اضافی.

پارک است برای هفته ها است که کانون برای تظاهرات در این شهر پلیس پس از قتل تیلور و جورج فلوید. شنبه شب تیراندازی حداقل دوم در طول نزدیک به یک ماه از تظاهرات در لوییویل بیش از تیلور مرگ است. هفت نفر زخمی شدند, مارس 28 هنگامی که تیراندازی فوران در نزدیکی تالار شهر باعث بیانیه ای از تیلور مادر درخواست از مردم برای تقاضای عدالت œwithout صدمه زدن به هر یک از دیگر.’�

تیلور 26 ساله سیاه زن کشته شد در لوییویل خانه در ماه مارس توسط پلیس بودند که خدمت بدون دست کشیدن حکم. معترضان خواستار شده است برای افسران درگیر در مرگ او به شارژ. یکی از افسران به تازگی از کار اخراج شدند.

کنت واکر تیلور پسر در اصل به اتهام اقدام به قتل او پس از اخراج یک شات در یکی از افسران که آمد به خانه. واکر گفت: او فکر کرد که او در دفاع از یک مزاحم.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de