او عشق یا نفرت او Rush Limbaugh پادشاه است از دنور رادیو

برای کسی که با این نسخهها کار در یک ظاهرا صنعت در حال مرگ, رادیو, نشان می دهد بحث titan Rush Limbaugh شده است garnering مقدار شگفت آور از توجه این هفته بود. او اعلام کرد که او مبتلا به سرطان ریه اذعان است که تولید مشابه همدردی از او فوق العاده محافظه کار و فن پایه در حالی که اساسا فلج خود را مترقی دشمنان بسیاری از آنها احتمالا می خواستند به رقص با خوشحالی اما با احتیاط از انجام این کار برای ترس از دست دادن مهمات و حتی بیشتر برای استفاده در برابر آنها. اما آنها نمی تواند کمک به شلیک به عقب پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او می خواهم اعطا Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری در دولت از آدرس اتحادیه شب گذشته 4 فوریه. صبح امروز رسانه, مهم, پاسخ, با یک پست جدید در مورد Limbaugh را به اتهام نفرت طلبی که آن را تبلیغ یک ایمیل به انفجار برچسب “یادآوری: Rush Limbaugh یک زن ستیز نژادپرستانه, ای, توطئه دستفروش و تمام اطراف بد انسان است.”

Limbaugh چیز دیگری بیش از حد: پادشاه دنور رادیو. و اگر کسی شک محبوبیت خود را و قدرت خود را در مسیر بالا شهر آنها یادآوری آن بیش از شش ماه گذشته یا بیشتر.

KOA گل سرسبد از iHeartRadio خوشه ای از رسانه ها در دنور اول پخش Limbaugh را همزمان برنامه در اکتبر سال 1993 و ارائه تولید بزرگ رتبه بندی برای بیش از یک ربع قرن. اما در جولای سال 2019 نشان می دهد منتقل شد به تازگی به دست آورد سیگنال FM و فقیر انجام 760 هستم به جای KOA برنامه shakeup ضروری کسب سابق Broncos و مس علاقمندان ستاره آلفرد ویلیامز.

نتیجه radio دسته کوچک موسیقی جاز بسته شد دوبله آزادی 93.7 و ظهور آن به صدا و سیمای برجسته شده است هیچ چیز کمتر از شگفت آور به عنوان آن مشهود “AQH به اشتراک گذاری برای افراد 6-پلاس” — صنعت-صحبت می کنند متوسط تعداد افراد در سن شش یا بالاتر که با اتصال به یک ایستگاه به مدت حداقل پنج دقیقه طول پانزده دقيقه از 6 صبح تا نیمه شب. سهام ترجمه به افراد خارج از 100 که در حال گوش دادن و در ماه اوت در مدت کوتاهی پس از Limbaugh و یک کادر از جناح راست yakkers در زمان بیش از آزادی نهایی رقم 0.8. اما آن بالا رفت و به یک 1.1. در ماه سپتامبر 2.1 در ماه اکتبر 2.6 در ماه نوامبر و 2.8 در ماه دسامبر ترین ماه اخیر که آمار در دسترس هستند.

و KOA? آن 4.0 به اشتراک گذاری در اوت تضعیف به یک 3.0 در ماه سپتامبر هنگامی که ویلیامز و شرکت میزبان جوجو Turnbeaugh عرضه در طول بعد از ظهر درایو و سپس 2.4 در ماه اکتبر و 2.5 s در ماه های نوامبر و دسامبر — به این معنی که آن رتبه بندی در واقع کمتر از کسانی که در آزادی 93.7.

این مهم است به یاد داشته باشید که 6-به علاوه آمار و ارقام ارائه تنها یک ایده کلی در مورد محبوبیت از ایستگاه های رادیویی که تمایل به هدف خاص جمعیتی به جای گسترده مخاطبان و اجرای Limbaugh و ویلیامز نمی تواند به طور مستقیم در برابر, چرا که آنها نمی air مخالف یکدیگر است. اما این رقم هنوز هم ارائه شواهد کافی که Limbaugh نفوذ در دنور باقی می ماند عظیم تمام این چند دهه بعد.

که افسرده فکر مردمی در رسانه ها مهم است که ساخته شده از لیست زیر Limbaugh “lowlights:”

• در طول یک سری از ظاهر او به نام “راش به برتری تور” از سال 1989 تا 1991, Limbaugh شوخی در مورد ایدز و خودکشی در میان افراد دیگر و اعلام کرد که “فمینیسم تاسیس شد به طوری که غیرجذاب زشت broads می تواند دسترسی آسان به جریان اصلی.”

• در کوتاه مدت نشان می دهد تلویزیون در 1990s Limbaugh در مقایسه با 12 سال ریاست جمهوری پدر چلسی کلینتون به یک سگ و sarcastically عذرخواهی کرد برای داشتن قبلا به نام امی کارتر, دختر رئیس جمهور جیمی کارتر “ترین غیرجذاب ریاست جمهوری در تاریخ این کشور است.”

• Limbaugh تاریخ نژادپرستانه طعن شامل او گفت: “NFL همه بیش از حد اغلب به نظر می رسد مثل یک بازی بین خون و Crips بدون هر گونه سلاح” و رد درد و رنج از بومیان آمریکا با این ادعا, “”هولوکاست?’ نود میلیون هندی ؟ تنها چهار میلیون نفر در سمت چپ ؟ همه آنها قمار — چه چیزی برای شکایت در مورد؟”

• او همچنین اغلب تمسخر درد و رنج انسان اعم از قربانیان بلایای طبیعی به کسانی که زندگی در فقر شدید.

• در اکتبر سال 2006 زمانی که بازیگر Michael J. Fox ثبت یک سری از تبلیغات سیاسی آمریکا برای نامزدها در انتخابات میان دوره ای که پشتیبانی می کند سلول های بنیادی تحقیقات Limbaugh مسخره فاکس فیزیکی تکان دادن از بیماری پارکینسون و او را متهم کرد از “اغراق اثرات این بیماری است.” او ادامه داد: “او در حال حرکت است همه در اطراف و تکان دادن. و آن را صرفا یک عمل…. یا او را ندارد دارو را و یا او را بازیگری یکی از این دو است.” (Limbaugh بازبینی این موضوع به تازگی گفت که دموکرات “”بیرون بروید و آنها را پیدا کردن افراد معلول” مانند فاکس و یا teenage آب و هوا فعال گرتا Thunberg.)

• Limbaugh همچنین با اشاره به بعد-نامزد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان یک “Hafrican آمریکا” و همچنین مسخره کردن آهنگ به نام “باراک سحر و جادو سیاه پوست.”

• وجود دارد بسیاری دیگر از تئوری های توطئه که Limbaugh ترویج در حرفه خود از جمله یک مورد مرگ کلینتون در کاخ سفید مشاور وینس پرورش. او همچنین ادعا کرد که اوباما ممکن است لغو انتخابات 2012 یا این که اوباما هر دو از یک “سیاه استعمار” و یا ضد استعمار (که هر دو بد بودند). در سال 2018 به او پیشنهاد کرد که تیرباران های دسته جمعی در نیوزیلند ممکن است یک حمله پرچم دروغین به لام محافظه کاران است. (که موضوع او همچنین گفته: “مردم که در حال تیراندازی به مدارس بیش از احتمال رای دموکرات هنگامی که شما به حق به آن اگر آنها رای می دهند.”) او همچنین پیشنهاد کرد که القاعده ممکن است داده اند تا اسامه بن لادن “برای بیان هدف از ساخت اوباما نگاه خوب است.”

• در اکتبر سال 2016 در پی Access Hollywood نوار از مغلوب ساختن پیشی جستن bragging در سال 2005 در مورد آزار جنسی زنان Limbaugh آمد به نامزد جمهوری خواه دفاع اعلام کرد: “اگر چپ همیشه حواس و بوی است که بدون رضایت در بخشی از این معادله و سپس به اینجا می آیند به تجاوز پلیس.”

• در واقعا خطرناک عمل در ماه سپتامبر سال 2017 Limbaugh علنا رد هشدارهای ایمنی از مقامات دولتی در مورد طوفان ایرما.

• Limbaugh حملات علیه جوامع مهاجر هستند و پرکار. در سال 2019 به تنهایی او گفت که “حزب دموکرات وارد شده جهان سوم به این کشور و آنها را جذب نمی شود” در مقایسه پناهندگی پناهجویان آینده به مرز ایالات متحده برای حمله به نرماندی و کنایه آمیز است که “شاید آب توالت یک گام برای” برخی از مهاجران. Limbaugh مانند تهمت نیز birther.

چنین حملات در Limbaugh چیز جدیدی نیست و آنها قطعا قرار نیست خیلی از دندانه در موفقیت خود را به خصوص در اینجا. در واقع این ایده است که او ممکن است به مرحله از برنامه خود را برای مقابله با بحران بهداشتی — چیزی که او اذعان می کند که امکان حداقل به طور موقت — به احتمال زیاد وحشتزده iHeartRadio مدیران در کلرادو و فراتر از آن. او در ادامه به قانون دنور رادیو, آیا مخالفان او آن را دوست دارم یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>