فردا تحویل ویژه روز ولنتاین پیام امروز اعلام کرد فصل دوم عشق جزیره را لگد کردن با دو ساعت مراسم افتتاحیه در روز شنبه, مارس 21 در 8:00-10:00 PM ET/PT. پس از نمایش فصل دو برتر, یک ساعت قسمت خواهد ایر شش شب در هفته در 8:00بعد از ظهر ET/PT از جمله پنج اصل به همراه یک هفته جدید روکش نشان می دهد در روزهای شنبه.

میزبان Arielle Vandenberg و راوی متی هافمن خواهد شد و هر دو بازگشت با همه جدید بازیگران نشینان برای ایالات متحده در نسخه بین المللی این واقعیت احساس. مصاحبه در حال حاضر باز به صورت تک آهنگ در سراسر آمریکا به دنبال خود بسیار گرم تابستان عشق – دیدار https://www.cbs.com/casting/ برای جزئیات بیشتر. برای اطلاعات در مورد باز کردن تماس ریخته گری در مینیاپولیس, Minn. (Feb. 15) بازدید www.wcco.com/loveisland و اورلاندو ، (4 مارس) بازدید https://www.clickorlando.com/features/2020/02/10/news-6-holds-love-island-casting-call-in-orlando/.

اگر شما به دنبال به خراش است که خارش در ضمن گرفتن کل فصل اول از عشق جزیره های موجود برای جریان به صورت رایگان در CBS.com و CBS mobile نرم افزار است و همچنین در دسترس در تمام دستگاه متصل دیگر سیستم عامل از طریق فردا همه دسترسی به سرویس اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im