CLEVELAND — Kevin Love 27 به ثمر رساند نقاط متهور سبد با چهار دقیقه باقی مانده و کوتاه دست کلیولند کاوالیرز تعجب دنور ناگتس برای دومین بار در این فصل 104-102 در شب شنبه.

Collin خادم به ثمر رساند 25 امتیاز و متی alex angelo تا به حال حرفه ای-بالا 14 کمک برای کمک به کلیولند پایان چهار بازی از دست دادن خط.

                                                                                                                                                                                                                       

کاوالیرز, بازی, بدون, مرکز Andre Drummond و rookies های داریوش گارلند و کوین پورتر جونیور رفت تا 10-0 پس از اجرا انتهایی 93=92.

تریستان تامپسون از دست رفته دو پرتاب آزاد با 20 ثانیه به سمت چپ اما جمال موری از دست رفته یک غیبت پایه بلوز به عنوان زمان زد.

عشق از دست رفته بد در دو عکس – هر دو 3-اشاره گر – برای شروع بازی اما بیش از برای آن ساخته شده توسط حمل کاوالیرز پایین کشش.

‘œMostly آن را فقط به من حال تعادل,’� او گفت: در مورد خود را شروع کند. ‘œIf شما نمی خواهد که شناخته شده بهتر است شما که فکر کنم مست بود.’�

عشق از دست رفته 26-پا بلوز در کلیولند اولین با در اختیار داشتن و به دنبال با یک 32-پاورقی شوخی که هر دو تقریبا آسیب دیده backboard.

‘œI فکر نمی کنم من تا به حال شروع یک بازی که در آن من ضربه زدن پرچم آمریکا و آمار جری وست (آرم) back-to-back,’� او گفت:. ‘œThat کاملا وحشیانه ‘” در واقع من فقط به حال به آن را از خنده.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کاوالیرز بدترین رکورد در کنفرانس شرق اما ضرب و شتم قطعات که سوم-بهترین رکورد در غرب در هر دو جلسات این فصل است. کلیولند برنده 111-103 پیروزی در دنور در Jan. 11.

‘œThat بود یکی از سرگرم کننده’� عشق گفت: یک نقطه نظر است که موری به اشتراک بگذارند.

‘œWe رو جاروب شده توسط Cavs,’� او گفت:. ‘œIt لطمه می زند. ‘�شما رو به نگاهی به خودتان در آینه به دلیل آن لطمه می زند.”

مورای ساخته شده است این بازی برنده شات شنبه برابر شارلوت اما کوتاه آمد این بار خود را به عنوان بلوز ضربه کردن لبه. دربندی بد از دست دادن.

عشق و alex angelo آمار کلیدی 3-اشاره گر که کلیولند خود را ساخته شده است در اواخر منجر شود. Alex angelo, شروع برای دومین مستقیم بازی با حلقه گل را برانگیخته سوم-چهارم خروش با تنبلی و سنگینی حرکت کردن عبور می کند که منجر به dunks روز متوالی اموال توسط تامپسون و آلفونسو shane nelson. .

خادم ادامه داد: او پس از به ثمر رساندن یک حرفه ای-بالا 41 امتیاز در برابر بوستون در شب چهارشنبه. دوم-سال گارد بود 11 از 19 از این زمینه است.

                                                                                                                                                                                                                       

خواهد بارتون led دنور با 22 امتیاز. Gary هریس تا به حال 18 و موری 17.

دنور مربی مایکل مالون بود ضربه با ویژگی های ناپاک در سه ماهه سوم در طول یک کشش که دیدم کلیولند پیش بروید.

موری آمار 3-اشاره گر از 36 به پایان سه ماهه اول است که در آن دنور ساخته شده 13 از 22 عکس.

Drummond بود دوباره با یک تیره و تار سمت چپ گوساله و اتحاد از دست رفته پنج شش بازی. Drummond شرکت در تمرین جمعه و مربی J. B. Bickerstaff گفت: او را به بازگشت.

تامپسون که تا به حال 13 ریباند و shane nelson بازگشت به کلیولند. تامپسون آغاز شده و در مرکز گم شده و پس از سه بازی با کبود زانوی چپ. Shane nelson بود پنج بازی به دلیل چپ پا التهاب غلاف کف پا.

نکته-INS

قطعات: Rookie F مایکل پورتر جونیور وارد شده در سه ماهه دوم پس از benched برابر شارلوت به ثمر رساند هفت امتیاز در دقیقه 16. … G Troy ساله بود که در مدرسه برای اولین بار پس از امضای قرارداد با دنور دو روز قبل از آن بازی نمی کند. هفتم-سال pro به طور متوسط 4.2 امتیاز در 41 بازی قبل از اینکه منتشر شده توسط لیکرز.

Cavaliers: Cedi عثمان به ثمر رساند و 20 ضربه 5 6 3-نقطه تلاش است. … پورتر است که در تصادم پروتکل پس از مجروح شدن پنج شنبه. گرلند (تیره و تار سمت چپ و کشاله ران) از دست رفته خود را سوم راست بازی خواهد شد و از روز شنبه برابر سن آنتونیو.

خسته کننده شب

مالون بستری قطعات تا به حال دست دادن سخت و همچنان به ضرب و شتم خود چیزی مربی تیم خسته است از دیدن. دنور 4-5 در آخرین آن و نه بازی.

‘œWho هستیم؟’� او گفت:. ‘œThat تصمیم ما باید به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد. در دفاع ما اصلا نقطه ما نیست بحث ما مطابقت ندارد. شما را به شرکت خود را بازیابی, راست? ما انتقال دفاعی ساقط آنقدر فاحش در طبیعت – تنبلی و سنگینی حرکت کردن dunk یک ساحل به ساحل رانندگی کنید.’�

تیم برنده

Alex angelo بازی 31 دقیقه و فرار جرم هست اما ترجیح داده به بحث در مورد تلاش این تیم به جای او کمک اعداد.

‘œIt مهم است که ما رو برد,’� او گفت:. ‘œIt یک پاداش خوب برای سخت کار ما شده است با قرار دادن در. ما بازی سخت دیگر شب کوتاه-دست (در برابر بوستون) اما نمی به اندازه کافی برای دریافت بر روی خط. ما ضربه زد دفاعی و توپ به اندازه کافی است.�

بعدی

قطعات: میزبان میلواکی سه شنبه شب ،

Cavaliers: میزبان سن آنتونیو در شب یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de