Loyola Marymount University باعث می شود Juneteenth تعطیلات پرداخت در مرحله اول به آدرس سیستمیک نژادپرستی نهادی

لس آنجلس (CBSLA) — Loyola Marymount University می گوید آنها یک طرح جدید به آدرس سیستمیک نژادپرستی در مدرسه و خود را نهادی همدستی در تداوم سفید برتری.

بیش از گذشته چند هفته از ناآرامی های مدنی دانشگاه میزبان گوش دادن فروم با دانشجویان و استادان و جلسات با دانش آموز رهبری است. رئیس جمهور تیموتی قانون اسنایدر گفت: همچنین شرکت در موضوع زندگی تظاهرات سازماندهی شده توسط LMU دانش آموزان است. کسانی که تلاش کرده اند به اطلاع یک سری از تعهدات دانشگاه در حال ساخت به آدرس سیستمیک نژاد پرستی و ظلم و ستم.

دانشگاه می گوید: این جمعه Juneteenth خواهد پرداخت دانشگاه و اسنایدر است درخواست LMU جامعه به رعایت آن به عنوان یک بعد از بازتاب و عمل است. اسنایدر پیشنهاد دانشجویان و استادان با حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض داوطلب برای عدالت اجتماعی سازمان اهدا به قید وثیقه صندوق تماس با مقامات منتخب که از آنها تقاضا برای حمایت از پایان دادن به خشونت های پلیس, ثبت نام برای رای دادن و یا بیشتر دانش خود را در مورد ماندگاری اثرات برده داری.

فوری اقدامات خصوصی دانشگاه کاتولیک می گوید آن را به دو درمانگران موجود به آدرس دانش آموز نگرانی افزایش منابع برای مشارکت است که تجهیز دانش آموزان به صورت اکشن و وکالت در جامعه تغییر و هنر تصاویر در دانشگاه هال به اطمینان حاصل شود LMU نشان دهنده فراگیر تر و متنوع نمایندگی از تاریخ و جامعه و در پاییز شروع سه سال رئیس جمهور, رهبری, طرح برای آموزش جامعه در سیستمیک ظلم و ستم و چه ضد نژادپرستانه آموزش و پرورش و آب و هوا مستلزم.

دانشگاه بلندمدت طرح شامل یک وعده برای افزایش تنوع و شمول از LMU جامعه و ارتکاب منابع برای انجام این کار است.

“ما خودمان را به یک استاندارد بالاتر از پاسخگویی با استفاده از سهام کارت امتیازی به سند پیشرفت در جذب و حفظ سیاه, دانش آموزان, هیات اجرایی و رهبری است. ما را به همان تعهد برای اعضای دیگر کمتر جمعیت” اسنایدر گفت: در نامه خود به LMU جامعه است. او اضافه کرد که این دانشگاه نیز سرعت بخشیدن به تلاش ها برای افزایش تنوع نژادی حاکم بر تخته و دانشگاه رهبری است.

دانشگاه می گوید آن را نیز قرار داده و زیرساخت های آن, سیاست و فرآیند را زیر میکروسکوپ تشویق استادان به سمت بیشتر فراگیر decolonized درسی و پرتاب بیشتر منابع به سمت افزایش یکپارچه برنامه و شرکت برنامه همکاری و مشارکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر