مد لوکس به چالش کشیده برای مقابله با نگرش نژادپرستانه

میلان — زمانی که مد لوکس اندود شده تا رسانه های اجتماعی پست برای نشان دادن همبستگی با مسائل زندگی اعتراضات مارک های زیادی از مقاومت.

نما مدل و بازیگر Munroe Bergdorf شروع به پریدن کرد در اورآل را #BlackoutTuesday پست به متهم زیبایی با نام تجاری از نفاق برای داشتن اخراج او از سه سال پیش زمانی که او شکایت در مورد نژادپرستی در زبان قوی. آمریکا بازیگر تامی دورفمان که به نظر می رسد در سال های اخیر کمپین Salvatore Ferragamo, نام کردن ایتالیایی نام تجاری لوکس برای آنچه که او به نام “ضد همجنس و نژادپرستانه محیط کار.”

                                                                                                                                                                                                                       

و عادی Instagram followers انباشت اشیاء بدست آمده در به چالش کشیدن خانه مد به انجام بیش از یک مربع سیاه و سفید خود را در مجازی املاک و مستغلات به جای باند فرودگاه مجله را پوشش می دهد, اتاق ها و استودیوهای خلاق زندگی ویترین تنوع.

جهانی مد مارک های مواجه اند نژادی backlashes در گذشته به ویژه در پی رسوایی مانند گوچی لباس بافتنی یادآوری blackface پرادا را Little Black Sambo کیسه جذابیت و Dolce&Gabbana ضد آسیایی, نظرات.

ایالات متحده آمریکا در اعتراض به نژادپرستی نظاممند که در حال گسترش در سراسر جهان نیز در کانون توجه قرار دنیای مد در نقش خود به عنوان یک فرهنگی فانوس دریایی و emboldening خودی — با برخی از معاملات پرسود است که اغلب فرض اختیار خود — به صحبت کردن.

“مردم آتش زیر کف خود را گفت:” Tamu McPherson, آمریکایی, خالق محتوا مستقر در میلان که همکاری با برترین مارک های لوکس. “داستان های خود قوی هستند و صدای آنها شنیده می شود. اگر آنها صنعت را نادیده می گیرد و آنها را می توان آنها را نگه داشته و پاسخگو باشد. همه های و همخوانی داستان خود را.”

                                                                                                                                                                                                                       

McPherson کار کرده است با مارک های لوکس در میلان و پاریس و نیویورک از سال 2013 کمک به دیجیتال مبارزات داستان گفتن و در خانه آموزش تنوع.

“در هفت سال من هنوز هم یکی از تنها سیاه و سفید افراد دعوت شده به کسانی که در فضاهای. که غیر قابل قبول است” گفت: McPherson که خواست بیشتر نژادی گنجاندن در نامه ای ارسال شده در ژوئن 6 در او “تمام پرندگان زیبا” وب سایت که در آن او توضیح داد که صنعت مد به عنوان “غرق در نژاد پرستی ضد سیاهی و سفید امتیاز است.”

“برای آنها نمی خواهند به گوش دادن. در حال حاضر آنها در حال گوش دادن به دلیل همه گیر و تکان دهنده قتل همه ما می تواند با توجه به به وجود نمی هر گونه حواس او را پرت. این لحظه ای است,’3, او گفت:.

Ferragamo به استقبال انتقاد زمانی که آن را در پاسخ به اعتراضات با یک پست که گفت: “هیچ یک دنیا نفرت از شخص دیگری به دلیل رنگ پوست خود را و یا پس زمینه خود و یا دین خود را.’3

                                                                                                                                                                                                                       

دورفمان به ضرب گلوله کشته است که مردم در خانه مد “گفته اند شنیع, transphobic بدن هراسی و نژادپرستانه چیزهایی که به طور مستقیم به من. من نام آنها را در هر زمان و آنها وعده داده شده را تغییر دهید.’3

یک فرد نزدیک به Ferragamo گفت که نام تجاری متعهد به فراگیر اشاره کرد که این ویژگی در مدل از همه رنگ در باند خود را نشان می دهد. نزدیک به نیمی از Ferragamo سقوط 2020 مدل باند بودند از نژادهای گوناگون.

این مقاومت مواجه برابر صنعت تا به حال برخی از نتایج اولیه. Bergdorf که اخراج شد به عنوان اورآل بریتانیا برای اولین بار آشکارا نما مدل در سال 2017 برای decrying “به نژادی و خشونت از مردم سفید” در حال حاضر پذیرفته شده و نقش به عنوان مشاور در انگلستان تنوع و شمول هیئت مشورتی برای کمک به “نفوذ و اطلاع رسانی تجاری است.” این پیشنهاد پس از او برجسته نفاق از زیبایی شرکت ژوئن 1 بیانیه ای که آن را ‘œstands در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در برابر بی عدالتی از هر نوع … صحبت کردن به ارزش آن است.’�

مد نقطه است که ردیابی تنوع در باند فرودگاه و مجله را پوشش می دهد, به گزارش, پیشرفت, پس از راه اندازی آن نظرسنجی در سال 2015. بهار سال 2020 فصل تا به حال بالاترین سطح از تنوع در باند فرودگاه در چهار مد اصلی شهرهای پاریس و میلان و نیویورک و لندن در 41.5% تنها به شیب برای پاییز سال 2020 نشان می دهد به 40.6%. که باقی می ماند یک بهبود از 17% در سایت مراسم تحلیف نظرسنجی برای بهار 2015.

نیویورک و لندن به رهبری در, تنوع در حالی که پاریس و میلان تمایل به تاخیر, با توجه به مد نقطه را داده است.

پس از پست, McPherson گفت که او بدست بازخورد از برخی از مارک های که درخواست تجدید نظر او بود به اشتراک گذاشته داخلی.

“تمرکز واقعا در گرفتن نمایندگی سیاه بومی و مردم از رنگ یکپارچه و استخدام در همه سطوح یک سازمان به خصوص در تصمیم گیری و نقش های ارشد که در آن آنها می توانند مدافع, آموزش و اطلاع رسانی به تصمیم گیری” McPherson گفت. “در حال حاضر این فرصت برای بازسازی.”

پس از آمدن به طرح نژادپرستانه تلقی هر دو گوچی و پرادا در سال گذشته اعلام کرد استراتژی های طولانی مدت به ترویج صداهای متنوع شده اند که به درستی نشان داده شده در مد از جمله با کمک هزینه تحصیلی.

این زمان حساب رفته به دنیای مد بالاترین سطح است. Anna Wintour, شده عذرخواهی در یک ایمیل داخلی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای بالا بردن سیاه صداها و انتشار تصاویر و داستان ها شده اند که از لحاظ نژادی و فرهنگی “مضر و تحمل” در طول 32 سال تصدی خود در رواج است. نظرات او آمد و به عنوان سمیرا نصر بود به نام اولین سردبیر رنگ در 153 سال از تاریخ ایالات متحده هارپر بازار.

سوپر Naomi Campbell — اولین زن سیاه به نظر می رسد در این پوشش از فرانسه رواج — است که علنا خواستار دستمزد برابر برای مدل های رنگ و بیشتر نمایندگی به طور کلی در حالی که تصدیق کرد که در گذشته او را انتخاب کرده است برای مقابله بخش خصوصی با چنین مسائل است.

“این چیزی است که من تماس بگیرید چون من شخصا کسی که می خواهد به افزایش به چالش” او با سی ان ان گفت. اما او گفت: “در کسب و کار من آن رفته است برای مدت طولانی به اندازه کافی.”

____

Adamson گزارش از پاریس. جوانان ایتالیا در نیویورک کمک کرده است.

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de