Lyft موافقت به پرداخت خسارت تجدید نظر بر روی صندلی چرخدار سیاست های زیر حل و فصل با وزارت دادگستری

لس آنجلس (CBSLA) — Lyft توافق برای حل و فصل اتهامات را نقض قانون آمریکایی های معلول که برخی از رانندگان حاضر به دادن سواری به مردم با استفاده تاشو صندلی چرخدار و یا واکر.

Lyft خواهد پرداخت خسارت وارده اعم از 4000 $به $30 ، 000 تا چهار سواران معلول و یک $40,000 مدنی, مجازات, با توجه به وزارت دادگستری.

تحت توافق حل و فصل Lyft متعهد به تجدید نظر در آن صندلی چرخدار سیاست ایجاد یک ویدیو آموزشی برای رانندگان و پیاده سازی یک روش شکایت که مطابق با قانون فدرال و برگزاری آن در رانندگان پاسخگو برای عدم تطابق با صندلی چرخدار سیاست. این rideshare شرکت بیشتر توافق برای بازپرداخت هزینه و به 10 دلار اعتبار به سواران را که قابل قبول شکایات از تبعیض است.

وزارت دادگستری تحقیقات به Lyft پس از یک مرد که با استفاده از صندلی چرخدار ثبت حداقل 12 شکایت وی از سوی مامورین چند تا از این شرکت درایور یا حاضر و یا نمی تواند حمل و نقل یا که او گستاخانه درمان می شود, چرا که او تا به حال یک صندلی چرخدار. یکی دیگر از Lyft, مشتری, یک جانباز که از دست هر دو پا خود را در مبارزه با ادعا کردن اجسام راننده را تکذیب کرد او را سوار زیرا او تاشو صندلی چرخدار در نوامبر سال 2018 است.

Lyft را به دوسالانه نوشته گزارش توصیف کار خود را مطابق با ADA برای سه سال آینده تحت قرارداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de