مادرید طول می کشد استفاده از شکستن را به اجرا برای لیگ

مادرید — رئال مادرید را نجات داد بهترین خود را برای آخرین در لیگ اسپانیا قرار دادن خود در موقعیت به اصلاح عنوان از بزرگترین رقبای.

در حالی که بارسلونا به تحمل بالا و پایین پس از بازگشت اجباری, شکست, مادرید, است, کامل, برنده هر مسابقه و ورود دو دور گذشته با چهار نقطه منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œMaybe coronavirus حبس شد نقطه عطفی است که ما نیاز به شروع به واکنش و به طور کامل تمرکز بر روی آنچه که ما نیاز به انجام زمانی که لیگ از سر گرفته’� مادرید, کاپیتان سرجیو راموس گفت: پس از این تیم را 2-1 به پیروزی گرانادا در دوشنبه نهم آن مستقیما پس از شکستن.

‘œWe آمادگی بسیار خوبی در خانه و بعد از ما آمد,’� راموس گفت. ‘œWe تا به حال یک هدف برنده شدن در لیگ و در اینجا ما در حال مبارزه برای آن است. امیدوارم ما می توانیم جشن به عنوان روز پنج شنبه.’�

مادرید می تواند این جایزه برای یک رکورد 34 با پیروزی برابر ویارئال در خانه در روز پنج شنبه و یا اگر بارسلونا نتواند به ضرب و شتم اوساسونا در همان روز. دو تساوی در دو بازی نیز به اندازه کافی امن مادرید خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ پس از 2017.

‘œAfter سه ماه گیر در خانه ما فرصت داده شد به بازی دوباره و شما سعی می کنید برای آماده سازی به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است و این چیزی است که ما انجام دادیم,’� رئال مادرید مربی زیدان گفت. ‘œWe آماده هستند برای رسیدن به اهداف ما است اما ما دو بازی در سمت چپ و ما می خواهم به سعی کنید برای برنده شدن در این عنوان در روز پنج شنبه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

رئال مادرید تنها تیم با یک رکورد کامل از لیگ از سر گرفته شد و اجرای آن نه برنده در یک ردیف است که خود را بهترین فصل است. آن را از دست داده بود سه نفر از آن گذشته چهار بازی در تمام مسابقات قبل از شکستن از جمله به منچستر سیتی در خانه در لیگ قهرمانان.

رئال مادرید در بازگشت از استراحت انتهایی بارسلونا در بالای لیگ اسپانیا, اما آن را به دست آورد سرب پس از کاتالان باشگاه تلاش کشید و سه تا از آن نه منطبق است.

‘œWe آمادگی خودمان را به تلاش برای پیروزی در هر بازی و آسان را به نفع خود نه در یک ردیف در این لیگ است که در سخت ترین در جهان’� زیدان گفت. ‘œThere هیچ آسان منطبق اما ما همیشه فکر می کنم ما می توانیم برنده شدن در آنها را به خاطر ما بازیکنان با کیفیت به انجام این کار است. افتخار میکنم بازیکنان من.’�

رئال مادرید در آخرین بازی این است که در سقوط تهدید Leganés در روز یکشنبه در حالی که بارسلونا پس از اتمام در Alavés که آن هم مبارزه با تنزل.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de