Mahomes می داند که خطر احساس امنیت در بازگشت به روسای’ تسهیلات

KANSAS CITY, Mo. — کانزاس سیتی کارفرمایی پاتریک Mahomes اذعان وجود دارد ‘œsome خطر’� در بازگشت به تیم تسهیلات برای اردوگاه های آموزشی. اما او راحت با پروتکل های ایجاد شده توسط NFL و اتحادیه بازیکنان برای اطمینان از یک محیط امن منجر به این فصل است.

Mahomes صحبت با گروهی از خبرنگاران محلی در زوم در روز شنبه. سوپر باول MVP شد در تاسیسات همراه با rookies را انتخاب کنید و جانبازان یک روز پس از پایان لیگ و اتحادیه توافق کردند که به یک پیشنهاد باز اردوگاه به صورت جدی در هفته آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

بازیکنان در هیئت نمایندگان رای دادند 29-3 به اتخاذ تغییرات پیشنهادی به توافق دسته جمعی است که برای ارائه جدید اردوگاه های آموزشی و فهرستی از قوانین علم اقتصاد و پروتکل های عامل در میان coronavirus بیماری همه گیر. این همچنین شامل یک انتخاب کردن بند است که فرماندهان گارد تهاجمی لوران Duvernay-Tardif اعمال شب جمعه.

Mahomes گفت او احترام Duvernay-Tardif تصمیم در کانادا باقی می ماند که در آن او طبابت در مبارزه با COVID-19 به جای بازی در این فصل است. Duvernay-Tardif دریافت خواهد کرد $150,000 دستمزد به جای حقوق و دستمزد خود را.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de