کوالالامپور مالزی — یک مالزی دادگاه تلفظ نخست وزیر سابق Najib Razak گناه در فساد محاکمه بیش از چند میلیارد دلاری غارت از 1MDB سرمایه گذاری صندوق.

حاکم آمد و پنج ماه پس از یک دولت جدید در زمان قدرت با نجیب را مالایی پارتی بزرگترین بلوک در داد. حزب تکان دهنده در انتخابات فردی گری در سال 2018 رانده شد خشم عمومی بیش از 1MDB رسوایی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI پیدا کردن متهم به جرم و محکومیت متهم از تمام هفت اتهامات’� قاضی محمد Nazlan غزالی گفت: پس از گذراندن دو ساعت به خواندن خود حاکم است.

نجیب وعده داده است به درخواست تجدید نظر. او گفت که او گمراه و سرکش بانکداران و علیه او پرونده سیاسی است.

تحلیلگران گفت: این حکم را تقویت دادستان پرونده در Najib دیگر محاکمه. او چهره 42 اتهامات در پنج جداگانه محاکمه و می تواند چهره سال در زندان است.

این محاکمه در حال حاضر درگیر یک اتهام سوء استفاده از قدرت سه اتهام جنایی نقض اعتماد و سه پول شویی اتهامات عنوان شده علیه.

قاضی گفت: Najib تا به حال موفق به بالا بردن شک معقول و دادستان که تا به حال تاسیس فراتر از شک معقول است که نجیب اختلاس پول برای خود استفاده کنید.

این شکستن به روز رسانی اخبار. AP را زودتر داستان زیر است:

سابق نخست وزیر مالزی وارد شده در دادگاه روز شنبه به صورت یک حکم در چندین فساد محاکمه مربوط به چند میلیارد دلاری غارت از 1MDB دولت سرمایه گذاری صندوق.

                                                                                                                                                                                                                       

نتیجه این است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک آزمون از حکومت قانون پنج ماه پس از دولت جدید قدرت را در دست گرفته. نجیب را مالایی پارتی بازگشت به کار به عنوان یک بازیکن کلیدی در حکم جدید داد کمتر از دو سال پس از آن تکان دهنده فردی گری در سال 2018 انتخابات رانده خشم عمومی بیش از 1MDB رسوایی.

دو فلسطینی در دادگاه های عمومی منع از ورود و کارکنان اسپری ضد عفونی کننده دست برای رسانه های خارج از. به عنوان نجیب پوشیدن یک ماسک و کت و شلوار بژ وارد ساختمان جمعیت از هواداران خارج, برخی از پوشیدن پیراهن خواندن ‘œbossku,’� یا ” œmy،’�

Najib, 67 گفت: در Facebook پست اواخر روز شنبه که او آماده برای مبارزه با به پایان است. او گفت که او تجدید نظر خواهد بود اگر او گناهکار شناخته و انتظار دارد که دادستان به دادگاه تجدید نظر اگر او تبرئه شد.

‘œFrom یک روز به من گفت: من این شانس برای من روشن به نام من’� او نوشت. ‘œWhatever این تصمیم در دادگاه عالی فردا آن به اینجا ختم نمی شود … از این به بعد ما را به دادگاه تجدید نظر. من آماده هستم.’�

                                                                                                                                                                                                                       

نجیب چهره در مجموع 42 اتهامات در پنج جداگانه پیوند محاکمات مربوط به 1MDB حماسه و ممکن است محکوم به سال زندان در صورت محکومیت در دادگاه اول به تنهایی.

تحلیلگران گفت: این حکم می تواند تحت تاثیر قرار نجیب دیگر آزمایشات و ارسال سیگنال به جامعه کسب و کار در مورد قدرت از مالزی سیستم حقوقی بین المللی در مقابله با جرایم مالی.

حکم نیز تست زمان نخست وزیر Muhyiddin یاسین که اخراج شد به عنوان نجیب معاون در سال 2016 برای صحبت کردن در 1MDB رسوایی اما در حال حاضر متکی به نجیب را پشتیبانی می کند. نجیب حزب بزرگترین بلوک در زمان مالایی ملی داد که تشکیل شد در ماه مارس پس از یک سیاسی کودتا توسط Muhyiddin را سرنگون سابق اصلاح طلب دولت است.

Najib راه اندازی 1MDB مدت کوتاهی پس از تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2009 به ظاهر سرعت بخشیدن به مالزی توسعه اقتصادی است.

اما صندوق انباشته میلیاردها دلار بدهی ایالات متحده محققان ادعا می کنند که حداقل 4.5 میلیارد دلار به سرقت رفته بود از آن و متمرکز توسط Najib همکاران برای تامین مالی فیلم های هالیوود و خرید هتل یک قایق بادبانی لوکس, آثار هنری, جواهرات و دیگر اسراف. بیش از 700 میلیون دلار از صندوق گفته فرود در Najib را در حساب های بانکی.

نجیب و همسر و چند تن از مقامات حزب و دولت قبلی نیز متهم شده است با گرافت. نجیب که پدر و عمو بودند و مالزی دوم و سوم نخست وزیر, تکذیب هر گونه خطا. او خواستار تعقیب سیاسی حمله به او را.

نجیب اول دادگاه آغاز شد و در آوریل 2019 بیش از هفت اتهامات مربوط به انتقال از 42 میلیون ringgit ($9.8 میلیون) از SRC بین المللی سابق 1MDB واحد به حساب های بانکی از طریق شرکت های واسطه. نجیب متهم است که با استفاده از موقعیت خود را به دریافت رشوه برای تصویب یک تضمین دولت برای میلیاردها دلار وام به SRC ارتکاب کیفری نقض اعتماد و پذیرش درآمد حاصل از فعالیت های غیر قانونی.

شواهد نشان داد یک مجموعه دنباله پول از طریق حساب های پرداخت شده برای نوسازی نجیب خانه خرید کارت اعتباری از جمله Chanel ساعت مچی خریداری شده در هاوایی را به عنوان هدیه تولد برای همسر خود و پرداخت به احزاب سیاسی.

نجیب گفته او گمراه و سرکش بانکداران رهبری مالزی سرمایه فراری کم تاک Jho شناسایی شده توسط محققان به عنوان یک متفکر در غارت 1MDB. نجیب شهادت او فرض این پول بخشی از یک عرب اهدای مرتب کم است.

نجیب وکلا گفت: پایین با استفاده از این کمک مالی به عنوان یک پوشش برای حفظ نجیب از بودن او مشکوک غارت از 1MDB صندوق. دادستان استدلال نجیب بود و قدرت واقعی در پشت 1MDB و SRC و به نام عرب کمک مالی ‘œmanufactured شواهد’� برای سرپوش گذاشتن آهنگ های خود را.

هر چه حکم هر دو طرف می تواند درخواست تجدید نظر تصمیم گیری در یک فرآیند طولانی مدت است.