مرد 72 می میرد از صدمات 3 ماه پس از هانوکا دارویی و نقدی

نیویورک-یک مرد بود که در میان این پنج نفر با چاقو در یک جشن هانوکا در شمال شهر نیویورک درگذشت سه ماه پس از حمله با توجه به یک یهودی ارتدوکس سازمان و جامعه در ارتباط با اداره پلیس محلی.

Josef نویمان, 72, درگذشت یکشنبه شب ارتدکس یهودی امور عمومی شورای اسلامی گفت: در یک صدای جیر جیر. تشییع جنازه برای نویمان یک پدر و هفت جد بزرگ برگزار خواهد شد دوشنبه. هیچ جزئیات بیشتری ارائه شد.

                                                                                                                                                                                                                       

در دسامبر. 28 یک مهاجم با یک کارد بزرگ و سنگین و با عجله به یک خاخام در یک یهودی ارتدوکس جامعه در منسی نیویورک کمین رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام یک عمل تروریسم داخلی سوخت با عدم تحمل و ‘œcancer’� از رشد نفرت در آمریکا است.

خاخام Yisroel kahan رایگان است که به جامعه ارتباط برای Ramapo اداره پلیس است که در خدمت منسی و مدیر اجرایی Oizrim یهودی شورای مشترک خبر نویمان عبور حساب توییتر خود را به عنوان به خوبی.

“ما امیدوار بودیم که او شروع به باز کردن چشم خود را” خاخام Yisroel kahan رایگان گفت: مجله خبری یکشنبه شب. ‘œWe امیدوار بودند و دعا او را پس از آن را از طریق. این است که بسیار غم انگیز او کشته شد جشن هانوکا با دوستان فقط به خاطر اینکه او یک یهودی بود.’�

در روز پس از حمله نویمان خانواده در بیانیه ای گفت که چاقو نفوذ جمجمه او رفت و به طور مستقیم به مغز خود را که می تواند باعث آسیب دائمی مغزی و می تواند او را تا حدی فلج کرد. او نیز رنج می برد دیگر کاهش به سر و گردن و بازوی خود را در هم شکسته شد.

                                                                                                                                                                                                                       

این هانوکا حمله آمد در میان یک رشته از خشونت است که احساس خطر اصلی در منطقه است.

دادستان فدرال مرد گفت: متهم در حمله, Grafton, توماس, بود, دست نوشته های مجلات حاوی ضد سامی نظرات و صلیب شکسته و تحقیق کرده بود آدولف هیتلر نفرت از یهودیان آنلاین. توماس’ وکیل و بستگان خود گفت که او تلاش کرده است برای سال ها با بیماری های روانی آنها گفت: او را در تحمل خانه و نشده بود که قبلا نشان داده شده است هر گونه دشمنی نسبت به مردم یهودی.

توماس مجرم شناخته شد در فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات و همچنین دولت اتهام از جمله اقدام به قتل است. او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de