مرد متهم قابل توجه افسر با ماشین در OC فرار با پای پیاده با 4 سال قبل از اینکه دستگیر

مهر و موم در ساحل (CBSLA) — 23-سال رزرو شده است به یک زندان در اورنج کانتی ظن چندین اتهام پس از گفته قابل توجه یک افسر با ماشین خود را در مهر و موم در ساحل و در حال فرار با پای پیاده خود را با 4 سال قبل از اینکه دستگیر, پلیس گفت:.

مهر و موم ساحل پلیس شناسایی متهم به عنوان اسکار ادواردو Mercado از لانگ بیچ.

Mercado می ایستد متهم عمدا قابل توجه یک افسر که در حال بررسی ترافیک برخورد قبل از فرار عازم شمال در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در وسیله نقلیه خود را در یک نرخ بالا از سرعت که در آن خودرو برخورد با راننده طرف دیگر مهر و موم ساحل رزمناو پلیس و careened به دیگری سالم از ماشین سر در, مقامات گفت.

که زمانی که پلیس می گویند Mercado اتهام فرار با پای پیاده با یک بچه کوچک بود که بعد از شناسایی به عنوان دختر خود را.

یک بار واقع شده ماموران موفق به حذف فرزند خود را از گرفتن قبل با تنبیهبدنی مظنون و او را بازداشت.

او همراه با یک افسر بودند هر دو از انتقال به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

در حالی که بررسی ماموران کشف شده است که Mercado تا به حال گفته چپ او 12 سال در وسیله نقلیه خود را قبل از مصرف کردن ،

هنگامی که منتشر شد از بیمارستان Mercado رزرو شده بود در اورنج کانتی زندان به ظن حمله با سلاح مرگبار در, یک افسر پلیس, جنایت ضربه و اجرا جنایت خطر افتادن کودک برای کودکان و مقاومت در برابر و یا به تاخیر انداختن یک افسر صلح با خشونت است.

“هنگامی که ماموران کشف وجود دارد کودکان درگیر در این حادثه آنها بلافاصله ایمنی و رفاه کودکان برای اولین بار گفت:” رئیس پلیس Philip L. Gonshak. “ماموران تلاش باید تقدیر به همه کودکان درگیر هستند امن در خانه و با خانواده خود را.”

این حادثه همچنان تحت بررسی است. هر کسی با اطلاعات بیشتری خواسته شده بود به تماس Det. جف گیبسون (562) 799-4100 ext. 1109.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de