ریورساید (CBSLA) — یک مرد بود تحت بازداشت پنج شنبه پس از رانندگی از طریق پارکینگ در مارتین لوتر کینگ در کنار رودخانه و ضبط خود صحبت کردن در مورد نژادپرست قلدری در محوطه دانشگاه.

دانش آموزان مطرح شده به صورت یک عکس در خارج از دانشگاه با یک برگ برنده 2020, بنر, یک مؤتلفه پرچم و یک صلیب شکسته. این عکس به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در میان دیگر دانش آموزان است. (CBSLA)

“این زمین صفر حق در اینجا” 38 ساله موریس قمار از رودخانه گفت: در یکی از این ویدئوها.

برخی از والدین در نظر گرفته است که عبارت از یک تهدید تروریستی. پلیس گفت: آن نوشته شده آنلاین در پاسخ به یک عکس گرفته شده در خارج از دانشگاه اما گردش به دیگر دانش آموزان که خود را نشان داد همکلاسیهای نما در مقابل یک برگ برنده 2020, بنر, یک مؤتلفه پرچم و یکی از آنها برگزاری یک صلیب شکسته.

“افتضاح بود و این اشتباه بود” یکی از دانشجویان گفت:. “هیچ کس باید ارسال شده است. این یک شوخی نیست.”

این دانشجو گفت: هر کس در محوطه دانشگاه بود صحبت کردن در مورد این عکس بود اما قمار رسانه های اجتماعی پست های که به اندازه کافی نگران کننده بود که 20 درصد افت در حضور چهار شنبه.

“این بسیار خالی و تنش وجود دارد احساس” دانش آموز گفت.

مدرسه اصلی در اصل ارسال یک پیام تصویری در مورد عکس. این منطقه می گویند که آیا آن را بیش از حد هر گونه اقدام انضباطی علیه نوجوانان اما تعدادی از پدر و مادر گفت: برخی از آنها به حالت تعلیق درآمد.

“ما تا به حال واقعا یک گروه کوچک از کودکان و نوجوانان ساخته شده است که واقعا یک انتخاب بد واقعا حساس انتخاب” رایان Railsback یک رودخانه افسر گفت.

Railsback گفت: دانش آموزان نمی ارتکاب جرم با در نظر گرفتن این عکس, اما او گفت: قمار قبلا گرفته شده در یک ویدئو در داخل یک تفنگ فروشگاه.

“یک بررسی سوابق متهم نشان می دهد او اتفاق می افتد به یک جانی” Railsback گفت.

افسران به دست آمده حکم جستجو برای خانه و گفت: آنها دریافتند چندین سلاح گرم در داخل. مرد متهم شده است با یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و جنایی تهدید.

“من فکر می کنم ما باید از آن درس” دانش آموز گفت. “و باید آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im