سانتا آنا (CBSLA) — 59-ساله متهم شده بود روز شنبه با تنظیم 5-زنگ فروغ در توستین آپارتمان ساختمان که به کشته شدن یک سگ و آواره ده ها تن از ساکنان.

پاتریک اندرو Ceniceros متهم شد جمعه با یک تعداد از تشدید آتش سوزی با خسارت بیش از $8.3 میلیون و آتش سوزی از ساکنان اموال و آتش سوزی از یک سال 2001 فورد موستانگ و سوء استفاده از حیوانات توسط یک سرپرست برای مرگ سگ با توجه به سوابق دادگاه — همه جنایت می شمارد.

این حرکت سریع به آتش نشانی گزارش شد و در حدود ساعت 3 صبح چهارشنبه در چتهم روستای آپارتمان در 15751 ویلیامز سنت و نبود به طور کامل خاموش تا ساعت 8 صبح با توجه به Orange County Fire Authority.

(اعتبار: توستین PD)

Ceniceros دستگیر شد توسط توستین پلیس روز شنبه به ظن آتش سوزی. پلیس گفت که او زندگی می کردند در مجتمع است.

همسایه ها گزارش شده بود با شنیدن صدای بلند و فریاد قبل از آتش آغاز شده و مشکوک بود که فروغ تعیین شد عمدا.

وجود خشم در حال حاضر آواره ساکنان دو نفر از آنها رنج می برد در اثر استنشاق دود پس از یادگیری در مورد آتش سوزی بررسی است.

“آنها نمی توانند به راحتی در حال حاضر گفت:” یک مرد در تلاش برای پیدا کردن چگونه به خانه پدر و مادر خود را پس از آتش. “آنها خود را از دست داده IDs آنها از دست داده و امنیت اجتماعی را از دست داده گذرنامه. آنها هیچ چیز را ندارد.”

Ceniceros داوطلبانه راه می رفت به توستین اداره پلیس و موافقت سوال در اتصال به آتش, به گفته پلیس.

با توجه به سوابق دادگاه Ceniceros همچنین چهره صدور حکم برای افزایش آتش سوزی با یک accelerant و محکومیت قبلی اقدام به قتل در اکتبر 2009 از سن برناردینو کانتی.

“وجود دارد یک آتش سوزی بزرگ گفت:” سامارا کررنزا که نشسته اند در پتو و سگ در خارج از ساختمان. “همه چیز سوزش پشت بام بود بیرون رفتن. این خیلی غم انگیز است.”

در عرض 25 دقیقه از شروع درگیری سقف فرو ریخت و همه را آتش کشیده شد ساختمان Orange County Fire Authority سروان. تونی Bommarito گفت. ویدئو نشان می دهد که بخشی از سوختن سقف سقوط از ساختمان و سقوط بر روی پیاده رو وادار به آتش بازگشت.

حدود 125 آتش نشانان در شیلی از یک موقعیت دفاعی خارج از دو طبقه 100-واحد پیچیده است. سی و هشت واحد تخریب شد توسط فروغ.

بسیاری از ساکنان خواب بودند که آتش را شکست و گفت: آنها در تقلا برای رسیدن به ایمنی. برخی از ساکنان که فرار می گویند که آنها بیدار شد صدای مردم جیغ و تپش بر روی درب.

“همه وحشت” ساکن Eymy Murillo گفت. “مردم فقط نمی دانم که به کجا بروید و چه باید بکنید. آن را بسیار ترسناک است.”

(اعتبار: CBS)

ساکنان آواره از آتش خواسته شد برای بررسی در با صلیب سرخ در سال 1952 E. McFadden Ave. در سانتا آنا. حدود 100 نفر آواره شده اند توسط آتش اتوبوس شد و فرستاده شده به آنها را انتخاب کنید و آنها را به توستین-منطقه ارشد مرکز.

دو ساکنان که دچار دود استنشاق گرفته شد به یک بیمارستان است.

او در حال برگزار شد در $1 میلیون وثیقه.

(کپی رایت© 2019 فردا Broadcasting, Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im