مرد متهم به جرم و جنایت نفرت برای پرتاب Transphobic توهین در طول رویارویی در مرکز شهر LA نوار

لس آنجلس (CBSLA) – یک مرد متهم شد جمعه با پرتاب ضد همجنس و transphobic تهمت ها در یک گروه از Latinx فراجنسیتی به زنان و مردان همجنسگرا در مرکز شهر لس آنجلس بار در تابستان گذشته.

فایل — سه نما از زنان و یک مرد همجنسگرا که مجبور به ترک مرکز شهر لس آنجلس نوار پس از آنها ادعا می کنند آنها از لحاظ جسمی و شفاهی حمله برگزاری یک کنفرانس خبری با وکیل, لیزا بلوم (مرکز) در وودلند هیلز کالیفرنیا. سپتامبر. 16, 2019. (CBS2)

ادواردو گونزالز بود به اتهام یک فقره بزه ساخت یک جنایی تهدید و یک تعداد از ساخت یک جنایی تهدید است که تشکیل یک جنایت نفرت L. A. دادستان شهرستان مایک Feuer گزارش شده است.

حادثه رخ داده در شب Aug. 23, 2019 در لاس پرلس واقع در 107 E. 6 سنت

سه نما از زنان و یک مرد همجنسگرا که با یک گروه از کارکنان و داوطلبان محلی غیر انتفاعی Bienestar خدمات انسانی ادعا کرد آنها بطور شفاهی و جسمی حمله قبل از اینکه به زور برداشته شده از نوار است.

در یک کنفرانس خبری در مورد یک ماه پس از حمله این قربانیان گفت: آنها در نوار به جشن FRANCES افتخار — سالانه دو روز برگزار شد Pershing مربع است که جشن جامعه تجاوز — زمانی که آنها با نزدیک شدن به یک زن که با استفاده مضر transphobic تهمت در برابر آنها.

Accurding به Feuer دادستان تعیین می شود که گونزالس و دوست دختر خود را در جدول نشسته با گروه “ساخته متعدد transphobic و misgendering تهمت نسبت به زنان تغییر جنسیت که منجر به بحث با این گروه است.”

در یک نقطه, Feuer می گوید گونزالس به اتهام تهدید به بازیابی یک تفنگ.

تلفن همراه تصویری که ویروسی رفت اسیر پایان دم از این حادثه. دوستان گفت که زمانی که آنها خواسته های امنیتی برای کمک به پاسداران همراهی کردن زن و شوهر که تا به حال آنها را مورد حمله قرار. به جای تماس با پلیس نما, گروه کشیده شد و سپس به عنوان به خوبی.

“من از مدیریت چندین بار به 911 تماس بگیرید, اما آنها موفق به انجام این کار” تجاوز مدافع Jorge ریوس به خبرنگاران گفت: در ماه سپتامبر از 2019. “من خواسته آنها را چندین بار به حذف ما از استقرار آنها, اما آنها موفق به گوش دادن.”

Gonzalez برنامه ریزی شده است به arraigned در مورد Aug. 7. آن معلوم نیست که چه نوع از حکم او را اگر به عنوان مجرم شناخته شده بود.

“اعمال نفرت علیه مردم فراجنسیتی را در جامعه ما” Feuer در بیانیه ای گفت. “نما مردم به خصوص مردم تغییر جنسیت از رنگ در حال حاضر به صورت یک نامعقول خطر خشونت است. عاملان باید پاسخگو باشند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de