تمپا, فلوریدا. — نیویورک ورزشی قمار باز است رو به اتهام فدرال در فلوریدا مرتبط با تهدید های رسانه های اجتماعی پیام های ارسال شده به بازیکنان با Tampa Bay Rays و تیم دیگر مقامات فدرال گفت.

ایالات متحده دفتر دادستان در تمپا اعلام کرد یک مسئول انتقال تهدیدات در بزرگراه بین ایالتی یا تجارت خارجی در برابر بنجامین تاکر پاتز, 23. او چهره تا پنج سال در زندان فدرال.

                                                                                                                                                                                                                       

پاتز ساخته متعدد تهدیدات خشونت آمیز سال گذشته در برابر ورزشکاران و اعضای خانواده خود را از طریق ناشناس Instagram حساب با توجه به شکایت کیفری. در بسیاری از پیام های پاتز را تهدید به وارد ورزشکاران خانه ها و سر بریدن آنها و یا اعضای خانواده خود اف بی آی گفت. برخی از پاتز را تهدید نیز موجود موهن از نظر نژادی و تهمت محققان گفت.

به Tampa Bay Rays از دست, صفحه اصلی بیس بال بازی در ماه ژوئیه گذشته به Chicago White Sox. یک حساب مرتبط به پاتز بعد فرستاده تهدید Instagram پیام به چهار بازیکن به صورت اشعه و یک بازیکن برای White Sox به گفته مقامات. هیچ یک از بازیکنان مشخص شد نام فقط از حروف اول اسم.

‘œYour خانواده خواهد بود سر بریده,’� گفت: یکی از پیام های نقل قول شده در شکایت کیفری.

پاتز که ساکن در نیویورک و کالیفرنیا می رود و با نام مورد ‘œParlay پاتز.’� FBI محققان گفت: آنها دریافتند مقالات آنلاین است که ادعا کرد که او به تازگی موفق به کسب بیش از 1 میلیون دلار توسط wagering در رویدادهای ورزشی.

در سال گذشته پاتز فرستاده است تهدید کننده پیام از طریق رسانه های اجتماعی متعدد ورزشکاران حرفه ای محققان گفت. پس از از دست دادن $10,000 شرط بندی در لس آنجلس قوچ را به نفع خود در سال گذشته سوپر باول پاتز پیام های ارسال شده به این دو بازیکن در این بازی تیم برنده جدید انگلستان میهن پرستان ادعا می کنند که او را به تجاوز و قتل خانواده خود کیفرخواست گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

شکایت نیز در لیست تهدیدها علیه بازیکنان برای آتلانتا بریوز, the San Diego Padres های اوکلند دو و میدانی سرخپوستان کلیولند the Baltimore Orioles و Kansas City Royals. یکی از پاتز حساب نیز تهدید یک بازیکن سوئدی تیم فوتبال زنان تیم پس از ضرب و شتم آنها از آلمان در جام جهانی فوتبال زنان در یک چهارم نهایی محرکین گفت.

باراک اوباما سخنگوی امی Filjones گفت پاتز متهم شد در فلوریدا وسط منطقه به دلیل اشعه بازیکنان وجود دارد که تهدیدات ساخته شد. آن را بلافاصله روشن اگر پاتز را به اتهام در مناطق دیگر برای دیگر تهدیدات.

پاتز مرتب کرده بود به نوبه خود در اما نبود هنوز در بازداشت پنج شنبه شب Filjones گفت. آن شناخته شده نیست اگر او تا به حال یک وکیل.

‘œThe ایمنی از بازیکنان ما و کارکنان میباشد و همه تهدیدات را جدی گرفته شود” اشعه سخنگوی دیو Haller در بیانیه ای گفت. “اشعه و بازیکنان درگیر در حال همکاری با اف بی آی به عنوان قانونی روند همچنان ادامه دارد.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de