بارتلت پلیس روز چهارشنبه اعلام کرد یک Carpentersville مرد متهم به فرار از صحنه تصادف و سپس مخفی شده در زیر یک خودرو در یک خانه گاراژ.

Alexander J. Thornton, 27 متهم به جنایت, جنایی, تجاوز به یک محل اقامت و بزه رانندگی با مجوز به حالت تعلیق ترک صحنه تصادف و مقاومت در برابر و یا مانع یک افسر پلیس گفت: روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس گفت: ماموران نامیده می شدند و در حدود 4:15 بعد از ظهر چهار شنبه در مورد یک تصادف در تقاطع حفظ جنگل درایو و Munger Road.

محققان می گویند 2009 جیپ لیبرتی متوقف شد در حالی که به سمت جنوب در مونگر و انتظار به نوبه خود به سمت چپ بر روی حفظ جنگل درایو هنگامی که آن را sideswiped توسط 2003 Mercury Mountaineer. تاثیر فرستاده Mercury Mountaineer به خط درخت شرق Munger Road.

یک شاهد عینی گفت: محققان راننده کوه که پلیس بود Thornton, فرار از طریق جنگل با حفظ سمت Woodland Hills subdivision.

جستجو پیرامون راه اندازی شد و با کمک کارول جریان Wayne DuPage County حفظ جنگل و DuPage County Sheriff پلیس و هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شد برای کمک به جستجو.

یک Bartlett افسر مشاهده یک مرد مطابق با راننده توضیحات نزدیکی شیک و کوئنسی پل جاده ها و سعی کرد تا او را متوقف کند اما این مرد فرار کرد, پلیس گفت:. او بعدها پیدا شد چسبیده به شاسی یک خودرو پارک شده در گاراژ بسته از یک خانه در Woodland Hills subdivision گرفته شده و به بازداشت بدون حادثه به گفته پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de