مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط نمایندگان در لنکستر


لنکستر (CBSLA) – یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در لنکستر در اوایل صبح روز پنج شنبه.

مایکل توماس 62 کشته شد در اتاق نشیمن خود را پس از نمایندگان در پاسخ به, گزارش خشونت در داخل خانه است. با توجه به نمایندگان توماس به درب آمد اما حاضر به پیروی.

“من شنیده مایکل می گویند,” من یک راست به شما اجازه نمی دهد در خانه,'” گفت: نامزد Kimberly. اما داستان متفاوت از نمایندگان’ گفتن از آنچه اتفاق افتاده است.

بخش کلانتر می گوید توماس با تلاش نمایندگان رسیدن به سعی کنید به یکی از اسلحه های خود را باعث یکی از نمایندگان به ساقه.

کیمبرلی می گوید: توماس فقط تلاش به نوبه خود به دور از نمایندگان.

خانواده, وکیل, Bradley گیج گفت: Thomas نیست باید سلاح بود و نه صدمه زدن به خود را نامزد. با توجه به خانواده های دو تن از آنان تنها با داشتن یک استدلال کلامی و وجود دارد هیچ دلیلی برای توماس به بازداشت در وهله اول.

“که دقیقا به همین دلیل ما یک متمم چهارم” گیج گفت. “آن را برای جلوگیری از انواع جستجو و تشنج غیر قانونی که در آن پلیس آمده به خانه های مردم و به آنها آسیب برساند و یا در اینجا آنها را بکشند.”

تیراندازی رخ داده در 5:23 صبح در 600 بلوک غرب خیابان H12 از کلانتر گزارش.

در حال حاضر L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان ملزم به پوشیدن دوربین بدن. L. A. شهرستان دفتر بازرس کل در حال بررسی است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>