مرد ایران را Rashford می خواهد بچه ها’ مواد غذایی کوپن به ادامه

منچستر انگلستان — منچستر یونایتد مهاجم مارکوس Rashford خواسته است تا دولت به ادامه به ارائه غذای رایگان را برای کودکان آسیب پذیر در طول تعطیلات مدرسه.

هنگامی که مدارس تعطیل شد, در ماه مارس به عنوان بخشی از coronavirus مستند مواد غذایی کوپن طرح راه اندازی شد برای تضمین وعده های غذایی برای کودکان که متکی بر مواد غذایی ارائه شده در مدارس است. کوپن به ارزش 15 پوند (19 دلار) در دسترس هستند به صرف هر هفته در سوپر مارکت ها.

                                                                                                                                                                                                                       

در نامه ای به اعضای مجلس عوام Rashford ابراز نگرانی در مورد این طرح که با توجه به پایان ماه آینده.

‘œThe دولت گرفته است ‘هر آنچه در آن طول می کشد رویکرد به اقتصاد – من از شما میخواهم که امروز به گسترش است که همان فکر کردن به حفاظت از تمام کودکان آسیب پذیر در سراسر انگلستان” Rashford نوشت. ‘œI شما را تشویق به شنیدن درخواست خود را و پیدا کردن خود را به بشریت است. لطفا تجدید نظر در تصمیم خود برای لغو کوپن مواد غذایی طرح در طول تعطیلات تابستان دوره و تضمین فرمت. این است که انگلستان در سال 2020 و این مسئله ای است که نیاز به کمک فوری.

‘œPlease در حالی که چشم ملت در شما ایجاد U-نوبه خود و حفاظت از زندگی برخی از ما آسیب پذیر ترین اولویت است.’�

در حال رشد در شمال شهر منچستر Rashford متکی صبحانه باشگاه ها و وعده های غذایی مدرسه. او نمیخواهد دیگر کودکان به دست در فرصت اگر آنها دسترسی به طرح های مشابه.

‘œAs یک مرد سیاه و سفید از یک خانواده کم درآمد در martin linkin Manchester من شده است می تواند فقط یکی دیگر از آمار” انگلستان بین المللی نوشت. ‘œInstead با توجه به اقدامات فداکارانه از my mum, خانواده من, همسایه ها و مربیان تنها آمار من در ارتباط با اهداف حضور و کلاه.

‘œI انجام می شود خودم خانواده و جامعه بی عدالتی اگر من امروز اینجا ایستاده با صدای من و من پلت فرم و به شما کمک بخواهید.’�

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده است 63 میلیون پوند در یک محلی رفاه صندوق کمک برای کمک به ‘œthe آسیب پذیر ترین خانواده های� اما مخالفان حزب کارگر گفت: آن را تنها به مبلغ بیش از نیمی از 115 میلیون پوند آن را هزینه برای گسترش مدرسه غذا کوپن طرح بیش از تابستان است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de