دیترویت — یک مرد که گفت: شنا در سراسر رودخانه دیترویت از کانادا به تلاش برای تحویل دستباف کتاب قبل از کریسمس برنده انتشار یکشنبه پس از دو ماه در آمریکا بازداشت کرده است.

کریستوفر Sagajllo, 56 دستگیر شد در ماه دسامبر پس از عبور از رودخانه در wetsuit و فرود در یک شرکت فولاد ملک در زوگ جزیره جنوبی از دیترویت.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده منطقه قاضی لیندا پارکر محکوم Sagajllo به زمان خدمت پاکسازی بازگشت به Catherines, Ontario, که در آن, انگلیسی, مادری که دائم کانادا ساکن است.

‘œHe خطرناک است فرد’� وکیل مدافع بنتون مارتین گفت.

Sagajllo, 56, کاهش یافته است به صحبت می کنند در دادگاه. اما او توضیح داد که در یک نامه که چرا او را انتخاب کرد مخاطره آمیز راه به آمریکا

Sagajllo گفت که او از جان گذشته پس از تبدیل دور روز قبل در مرز در نیاگارا فالز نیویورک. مقامات ایالات متحده گفت که او فاقد صلاحیت به دلیل او تا به حال تبعید شده به انگلستان در سال 2010 پس از overstaying یک دیدار هفت سال است.

Sagajllo گفت که او تا به حال به دنبال ایمان مذهبی و کتاب در ابریشم کیسه های.

‘œFour از دریافت کنندگان در ایالات متحده, و من اعتقاد آنها نیاز به تحویل داده می شود قبل از کریسمس. … من به اعتقاد من نیاز به شنا در سراسر. من احساس کردم که اگر من این کار چه بود, به اعتقاد من, مورد نیاز از من که چیزی وحشتناک اتفاق می افتد به من در آینده,” او نوشت.

                                                                                                                                                                                                                       

دستیار آمریکا وکیل سوزان Fairchild گفت: دولت تا به حال هیچ اعتراض به بازگشت Sagajllo به کانادا پس از هفته ها در بازداشت است.

___

دنبال اد سفید در http://twitter.com/edwhiteap

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im