SCOTTSDALE, Ariz. — MLB کمیسر راب مانفرد عذرخواهی شنبه برای آنچه که او به نام بی احترامی اشاره به مسابقات جهانی جایزه به عنوان یک ” œpiece از فلز.’�

حتی قبل از اینکه در مورد خواسته آن مانفرد گفت که او ساخته شده است یک اشتباه با این دیدگاه در حالی که در تلاش برای ارائه یک لفظی نقطه در یک مصاحبه دو روز پیش از آن.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI با اشاره به مسابقات جهانی جایزه در یک بی احترامی راه, و من می خواهم برای معذرت خواهی برای آن’� مانفرد گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. … آن را یک اشتباه بود به آنچه به من گفت.”

MLB بازیکنان در حال حاضر ناراحت با مانفرد را از دست داده و هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی و برخی از نظرات خود را در تلاش برای توضیح آن شد بیشتر خشم خود را ‘œpiece فلزی’� نظر طول طولانی مصاحبه با ESPN روز یکشنبه همان روز با او صحبت کرد در فلوریدا.

حتی ستاره NBA LeBron James پیوست ضد Astros کر ابراز خشم خود را در رسانه های اجتماعی شنبه.

در حالی که صحبت کردن در لیگ کاکتوس روز رسانه در آریزونا کویر مانفرد همچنین متعهد شنبه برای محافظت از اوکلند right-hander مایک Fiers سابق Astros پارچ شد که این خلاف کاران هنگامی که او در ماه نوامبر به ورزشی است.

‘œWe را در هر مرحله ممکن است به محافظت از مایک Fiers هر کجا که او بازی آیا آن را در هوستون و یا در جایی دیگر’� مانفرد گفت. ‘œMike آیا صنعت خدمات.”

                                                                                                                                                                                                                       

آستروس بازی اول خود را در جاده ها بازی از فصل به طور منظم مارس 30 در یک است که برنده 97 بازی هر یک از دو سال گذشته تا پایان دوم به هوستون در AL غرب هر دو بار.

توله lefty جان لستر سه بار سری جهانی قهرمان – با Boston Red Sox در سال های 2007 و 2013 و شیکاگو در سال 2016 – تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای کمیساریای در اوایل روز سه شنبه.

‘œThat به کسی است که هرگز از بازی ما. شما را برای یک دلیل شما برای این که تکه ای از فلز. من بسیار افتخار از این سه که من’� لستر گفت: در توله اردوگاه در مسا ، “اگر این روشی است که او احساس می کند و سپس او باید به نام خود کردن این جایزه.’�

لستر گفت: اولین چیزی که او نشان می دهد بازدید کنندگان خود را در خانه نمایش داده می شود غنائم او برنده است.

“من با افتخار از آنها. که بسیاری از سال های بسیاری از کار سخت است. شما نمی توانید فقط آن را پایین آورد که’� پنج-زمان-ستاره گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

مانفرد پس از دیدار با مدیران عامل و مدیران تیم که قطار در ایالت آریزونا گفت: او گرفته لذت بزرگ در ارائه گذشته پنج سری جهانی قهرمانی غنائم پس از او کمیسر.

جیمز ارسال یک صدای جیر جیر سهشنبه التماس مانفرد برای گوش دادن به ناراحتی بازیکنان. سه بار NBA قهرمان و چهار بار MVP گفت که او خواهد بود خشمگین و غیرقابل کنترل اگر او متوجه او تا به حال شده است فریب خورده از یک قهرمانی punctuating نظر خود را با ستاره پر expletive و با اضافه کردن هشتگ #JustMyThoughtsComingFromASportsJunkieregardlessmyownsportiplay.

‘œListen اینجا بیس بال کمیسر گوش دادن به شما…..بازیکنان صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته و غیره و غیره در مورد این” جیمز نوشت: در بخشی اضافه ‘œyou نیاز برای حل این مشکل به خاطر ورزش!’�

Atlanta Braves outfielder نیک Blackburn صحبت کردن در اوایل سه شنبه گفت به اعتقاد او کمیساریای تا به حال به طور کامل و سنن و این وضعیت با Astros و ‘œevery پسر مجرد بیش از وجود دارد سزاوار ضرب و شتم.”

مانفرد به حالت تعلیق در هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow برای یک فصل برای این تیم اقدامات در استفاده از ویدیو به سرقت شکارچی نشانه های 2017 و 2018 و جفت بودند از کار اخراج شده توسط Astros صاحب جیم کرین. مانفرد جریمه آستروس $5 میلیون و ساده آنها را از دو بعد اول و دوم پیش نویس دور میدارد.

بازیکنان نمی شد منظم و 2017 جهان سری عنوان دست نخورده باقی مانده.

ده ها تن از leaguers با انتقاد از مجازات به عنوان بیش از حد سهل انگاری از جمله لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا, NL, MVP کودی Bellinger و همه ستاره کوزه یو درویش از توله و ترور بائر از قرمز.

مانفرد گفت: او هرگز دیده می شود بسیار ‘œcommentary از بازیکنان در مورد بازیکنان دیگر.’�

کمیسر گفت: MLB رسیده به بازیکنان’ association for بازیکن همکاری پس از تلاش های اولیه در ساخت پیشرفت در تحقیقات ناموفق بودند. مانفرد گفت که همکاری در آمد در ازای پتو ایمنی برای بازیکنان یک توافق برای پایان دادن به بن بست.

‘œOne اصلی شکایات به نظر می رسد که هوستون بازیکنان نمی شد, منظم,’� مانفرد گفت. ‘œAnd که فقدان نظم و انضباط و ایمنی بود مذاکره با اتحادیه است که نشان دهنده بازیکنان است.”

اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت: جمعه شب که ” œany پیشنهاد که انجمن موفق به همکاری با کمیساریای تحقیقات مسدود بررسی و یا در غیر این صورت در زمان و موقعیت است که منجر به بن بست در تحقیقات به طور کامل نادرست است. ما در عمل به حمایت از حقوق اعضای ما به عنوان تعهد ما تحت قانون.’�

بازیکنان در انجمن نیز گفت: این کار کرده است با MLB برای دو هفته گذشته در پتانسیل تغییرات قوانین در مورد ‘œsign سرقت در بازی تکنولوژی و دسترسی به داده ها و استفاده از باشگاه ممیزی و آشکار بازیکن آموزش و پرورش و اجرای – از جمله پتانسیل برای بازیکن نظم و انضباط است.’�

‘œWe را روشن ساخته است به MLB که هیچ مسئله کردن جدول از جمله بازیکن و انضباط’� این بیانیه اضافه شده است.

به عنوان برای سلب Astros از 2017 جهان سری عنوان مانفرد گفت: او ‘œvery نگران باز کردن درب به تغییر نتایج که صورت گرفت در این زمینه است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است در تاریخ از این بازی است که مسلما می تواند اصلاح شود. و من فقط فکر می کنم این کار غیر ممکن است برای یک موسسه به انجام.’�

___

AP ورزشی نویسنده جینی McCauley کمک کرده است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im