بندر شمالی Fla. – با بیس بال به آتش کشیده بیش از Houston Astros’, فریب داد, رسوایی, کمیسر راب مانفرد ملاقات با چند تن از مديران یکشنبه و گفت: آنها را به دست کشیدن از هر مفهوم دریافت کنید-حتی beanballs.

“من امیدوارم که من ساخته شده آن را بسیار روشن به آنها که تلافی در بازی با پرتاب در یک خمیر عمدا نمی خواهد تحمل آیا آن را هوستون و یا هر کس دیگری” مانفرد گفت. “این خطرناک است و آن است که مفید به وضعیت فعلی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

کودی Bellinger, کریس برایانت ترور بائر و کارلوس کوریا در میان این همه ستاره به تازگی تجارت تهدیدات اتهامات و barbs به عنوان بهار, آموزش باز شود. وحی از هوستون ثبت نام-سرقت کلاهبرداری و مجازات اعمال شده توسط لیگ اصلی بیس بال و ضعیف دریافت عذر خواهی توسط آستروس بیشتر افزایش خشم در سراسر, ورزش, با, بازیکنان مدیریت باشگاه و طرفداران پیوستن به در.

“من فکر می کنم که عقب و جلو که رفته سالم است” مانفرد گفت.

مانفرد قبلا برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک کنفرانس خبری در آتلانتا بریوز’ اردوگاه جدید همراه با مدیران و نمایندگان تیم های آموزش در فلوریدا به بحث در مورد فصل آینده. به جای نشاط بخشی نگاه در فصل آینده به عنوان این سالانه مطبوعات جلسه است که وجود دارد بدون شک چه بود شماره 1 موضوع.

مانفرد گفت که او شخصا صحبت کردن با مدیران این تیم که قطار در آریزونا در روز سه شنبه.

در بیشتر خرید اینترنتی از Astros,’ طرح مانفرد گفت: رسیدگی به Boston Red Sox می تواند ظرف دو هفته. او همچنین گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با اتحادیه بازیکنان به بحث در مورد قوانین جدید محدود کننده در بازی تصویری دسترسی داشته باشید.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de