ساحل منهتن رئیس آتش نشانی Daryn درام اخراج بیش از نظرات اخیر

منهتن بیچ (CBSLA) — ساحل منهتن شهر مدیر بروس Moe جمعه اعلام کرد که رییس آتش نشانی Daryn درام شده بود رها از وظایف خود را در آتش نشانی بیش از نظرات اخیر.

“این هفته طی یک نشست منطقه ای مقامات امنیت عمومی رئیس درام استفاده می شود قیاس نیست گرفتن پای خود را در گلو’ تعداد بار زمانی با اشاره به مذاکره با یک خارجی فروشنده” با انتشار بیانیه ای این شهرستان گفت.

گزیده ای از این جلسه به صورت آنلاین در دسترس است.

در این بیانیه همچنین گفته درام ساخته شده نظرات به محلی پادکست در مورد پلیس تعاملات و ناآرامی های مدنی.

“شما یکی خوب تیراندازی به دور از ناآرامی های مدنی,” درام گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه آتش نشانی آماده برای تظاهرات و ناآرامی های مدنی. “و در حال حاضر آن را به شما یک خشونت تعامل و افسر غالب را کنترل نمی کند و بیش از این سطح از خشونت است که می آید با آن تعامل فرد است که آنها در تماس با است که واقعا در کنترل است.

“اگر شما تطابق وجود دارد بدون خشونت” او ادامه داد. “اگر شما با پاسخ خشونت افسر انتخاب کرده است.”

“ما نیاز به رهبران متفکر ارائه شده است که صدای باز و فراگیر” معارف گفت. “رئیس درام اخیر نظرات را منعکس نمی کند ارزش های اصلی ما به عنوان یک شهرستان و یک تغییر فوری از آتش نشانی رهبری است که در جامعه را بهترین منافع است.”

همچنین اعلام شد که رئیس پلیس جرثقیل Abell خواهد به طور موقت به عنوان سرپرست و رئیس آتش نشانی, در علاوه بر این به او در حال حاضر وظایف به عنوان او قبل از, درام, استخدام در مارس 2019.

درام نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net