Jennifer Hudson به انجام کوبه برایانت ادای احترام در NBA همه ستاره بازیJennifer Hudson تنظیم شده است برای انجام یک ادای احترام ویژه به اواخر افسانه بسکتبال کوبه برایانت در روز یکشنبه NBA All-Star Game.

بازیگر Freddie Prinze Jr., مذاکرات ‘Punky بروستر’ راه اندازی مجددبازیگر Freddie Prinze Jr., قطره KCAL9 به بحث در مورد “Punky بروستر” راه اندازی مجدد.

دانیل Gersh آب و هوا (Feb. 13)روشن و آفتابی و بدون ابر در هوا تا اواسط هفته آینده. بالا از 66 برای سواحل و 70 برای دره.

بحث: بلومبرگ مم تیم ملی تاشو تلفن و دریک جدید جریان معامله!ساکن tech متخصص جسیکا نظیری در مورد مایک Boombers پرداخت Instagram اثرگذارندهها به گفتن چیزهای خوب در مورد او سامسونگ با انتشار یک جدید تاشو تلفن فردا و دریک امضای یک جریان مقابله با کافئین. برای اطلاعات بیشتر در هر یک از این موضوعات را بررسی کنید techsesh.شرکت

شهرستان لا دا جکی Lacey فایل های حرکت به اخراج نزدیک به 66K ماری جوانا اعتقاداتدر یک حرکت فراگیر لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد که دفتر او خواسته است دادگاه به اخراج نزدیک به 66,000 ماری جوانا اعتقادات رفتن دهه.

ساکنان سوخته توستین آپارتمان های پاسخ تقاضا پس از همسایه دستگیر و برای آتش سوزیخانواده های آواره توسط یک آتش سوزی بزرگ در ساختمان آپارتمان عصبانی هستند که یکی از همسایگان خود بازداشت شده است برای شروع آتش. تینا پاتل گزارش.

ویدئو نشان می دهد که لحظات قبل از زن 49 زده و کشته در Playa Del Reyراننده یک تیره سدان در زمان خاموش پس از ضربه کاری بود که اسکیت سواری در خیابان. جیک Reiner گزارش.

مقامات شهرستان در محکوم کردن رویدادهای نژادپرستانه بیش از ترس از Coronavirusسرپرست هیلدا سولیس گفت: یک نوجوان شده بود مورد آزار واقع شدند و حمله کردند به خاطر او بود ، کارا Finnstrom گزارش.

1 انتقادی پس از 4-تصادف ماشین در تپه شمالیدوم فرد جراحات جزئی پس از سقوط در تپه شمالی. DeMarco مورگان و سوزان Marques گزارش.

CA قطار با سرعت بالا هزینه بیش از $80Bهدف این است که راه آهن با سرعت بالا در کالیفرنیا توسط 2033.

Capistrano دره HS, معلم, برنده جایزهCandice Harrington برنده اسکار از آموزش.

USC میزبان انتخابات Cybersecurity ابتکاررویداد رایگان آدرس اطلاعات غلط سایبر ایمنی و امنیت.

گزارش: آمازون جف بزوس خرید بورلی هیلز و مستغلات برای ضبط $165Mمدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس خریداری کرده است وارنر و مستغلات در بورلی هیلز به صورت متناوب $165 میلیون, با توجه به گزارش دوشنبه در وال استریت ژورنال.

ساحل طولانی پمپ شن و ماسه برای مبارزه با ساحل طبیعی فرسایشوجود دارد نگرانی است که این پروژه باعث sinkholes در ساحل. سوزان Marques گزارش.

خرید متخصص نشان می دهد رئیس جمهور روز معاملاتسارا Skirboll از RetailMeNot شکسته شدن بهترین (و بدترین) معاملات اتفاق می افتد برای روز رئیس جمهور!

رئیس جمهور تهمت به بازدید کالیفرنیا برای جمع آوری کمک های مالی رویدادجمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادر سفر به کالیفرنیا در هفته آینده از جمله توقف در Coachella Valley برای یک رویداد جمع آوری کمک مالی. کتی جانستون ،

مورد دوم از Coronavirus تایید در شهرستان سان Diegoدر ضمن وجود دارد سنبله در موارد در چین است. کارا Finnstrom گزارش.

اسب معدوم پس از درد و رنج آسیب در سانتا آنیتا هفتم این فصل3 سال اسب به نام از دست رومانی بود معدوم در سانتا آنیتا چهارشنبه هفتم اسب مرگ از فصل و 44 از دسامبر سال 2018 است. کتی جانستون ،

ساکن چهره های آتش سوزی به اتهام آتش که نابود توستین آپارتمانپاتریک Ceniceros, 59 که زندگی در چتم روستای آپارتمان دستگیر شد به ظن آتش سوزی. تینا پاتل گزارش.

زن در اسکیت بورد کشته و زخمی راننده در پلایا دل ریبود خود اسکیت بورد جدید اچ درست قبل از سقوط. جیک Reiner گزارش.

بازداشت پس از هدف قرار دادن ساحل طولانی میدان توفنده به 4 اتومبیل های پارک شدهتاثیر از هدف قرار دادن میدان راه اندازی ماشین 15 فوت به هوا. DeMarco مورگان و سوزان Marques گزارش.

ریورساید بازداشت مرد به اتهام ساخت در برابر تهدیدات مدرسه در پاسخ به نژادپرست قلدری در محیط دانشگاهیک مرد بود تحت بازداشت پنج شنبه پس از رانندگی از طریق پارکینگ در مارتین لوتر کینگ در کنار رودخانه و ضبط خود صحبت کردن در مورد نژادپرست قلدری در محوطه دانشگاه.

گزارش جدید می گوید: فروشگاه های مواد غذایی هستند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای هشدار دادن به مشتریان از محصول به یاد می آوردیک مصرف کننده گفت: فروشگاه های مواد غذایی نیاز به انجام بیشتر به مردم اجازه می دانم که در مورد به طور بالقوه خطرناک در محصولات غذایی به خصوص در صورتی که مواد غذایی خریداری شد قبل از فراخوان صادر شد.

ساناز تفت آب و هوا (Feb. 12)ساناز تفت طول می کشد نگاهی به آخرین آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su