ماری جوانا کشاورزان می خواهید بیشتر در حفاظت از آب و هوا آسیب

آیا شما تا به حال یخ شراب ؟ این دسر شیرین شراب است که از انگور یخ زده بر درخت نیاز زیادی به نیروی کار به برداشت کل محصول در عرض چند ساعت پس از اولین صبح به اندازه کافی سرد درجه حرارت.

عمومی, ماری جوانا کشاورزان در کلرادو تا به حال به استفاده از یخ-شراب روش برداشت پس از یک غیر منتظره کولاک بسیار برخورد دولت در ماه اکتبر گذشته. “ما به پایان رسید تا سه روز از انجماد باران و برف در ماه اکتبر گذشته. در دوره زمانی که ما تا به حال همه امکانات ما پر از گیاهان” را به یاد می آورد باب DeGabrielle مدیر عامل شرکت Los Sueños مزارع 36 هکتار مزرعه شاهدانه در شهرستان پوبلو. “از یک جوانه محصول آینده نگر ما احساس ما از دست رفته حدود 7 میلیون سال گذشته است.”

زمانی که شاهدانه است که رشد خارج از منزل, گیاهان به طور معمول کشت در بهار و برداشت در ماه اکتبر یا نوامبر. عمومی, ماری جوانا است تنها برداشت پس از یک سال ساخت در اوایل پاییز سال رونق یا رکود دوره برای کشاورزان است. با توجه به DeGabrielle کارکنان خود معمولا نیاز به پنج هفته به طور موثر برداشت های خشک و تر و تمیز و درمان 40,000 گیاهان در Los Sueños به طوری که ماری جوانا آماده برای خرده فروشی و استخراج است. سال گذشته آنها تا به حال تنها چند روز برای انجام این کار با محدود کردن فضا برای ذخیره کل محصول است.

کارکنان گیر گیاهان در گلخانه ها و حلقه های خانه در اموال آنها را به خارج از سرد اما با کمتر از دو هکتار از ترکیب فضای DeGabrielle می گوید که نبود اتاق به اندازه کافی به درستی نجات محصول.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من می دانم که حداقل یکی از بزرگ سازی تسهیلات در پوبلو است که می تواند شما ذخیره شده دو سوم از ما برداشت” او می گوید. “گزینه های مختلفی وجود دارد اگر ما می تواند استفاده های صنعتی و مزرعه ملک [برای ذخیره سازی] و اطمینان از وجود خواهد بود و امنیت کافی.”

اما Los Sueños نیست اجازه حرکت به گیاهان اموال در طول آب و هوا و شرایط اضطراری DeGabrielle می گوید: به دلیل قوانین دولتی که حکم تجاری ماری جوانا ماندن در مجوز ملک در آن رشد کرده و تا زمانی که این گیاهان به فروش می رسد برای استخراج و یا یک داروخانه را موجودی. پس از غیر قابل پیش بینی آب و هوای بد می تواند ضربه کلرادو در طول پاییز برداشت فصل DeGabrielle می خواهم یک قانون جدید که اجازه می دهد تا برنامه های احتمالی برای گلدان کشاورزان در مورد چنین شرایط اضطراری است.

“بحث ما را به محلی ایستگاه های روزانه. در موارد اضطراری و یا اعمال خدا, ما می خواهم انعطاف پذیری قادر به حرکت این” او توضیح می دهد. “پس حداقل ما هنوز هم می خواهم که خشک محصول است.”

Los Sueños است به دور از تنها, هوای آزاد, شاهدانه رو به رشد عملیات در جنوب کلرادو بسیار کمتر از دولت است. گلدان-صفر, هوای آزاد, مزرعه ماری جوانا در Eagle County با بسیاری از کمتر گیاهان و کارکنان دریافت ده اینچ از برف در یک ماه اکتبر در سال 2017. برای نجات 5,000-به علاوه گیاهان در گلدان-صفر صاحبان غارت و لیندا پاچه تا به حال به تلاش برای پیدا کردن کوتاه مدت کار در یک ماده از ساعت اما هر کسی مشغول به کار در یک مجوز گلدان کسب و کار در کلرادو باید نشان از تصویب از MED. در کمتر از جمعیت در مناطق مانند Eagle County, پیدا کردن badged کارکنان در کوتاه مدت متوجه می شود دشوار است; Trotters شد در نهایت قادر به گرفتن برخی از همسایه دوستان مجوز پزشکی برای کمک به آنها را با تاریخ و زمان آخرین دقیقه برداشت.

DeGabrielle می گوید او با نزدیک شدن قانونگذاران به امید به روز رسانی دولت ماری جوانا بخش اجرای قوانین به گلدان کشاورزان حفاظت بیشتر در مورد آب و هوایی سخت; تا کنون چند گوش کرده اند با یک لایحه جدید در دولت و مجلس نمایندگان نیاز پزشکی برای ایجاد مقررات اجازه می دهد فضای تولید کنندگان ماری جوانا به برنامه های احتمالی زمانی که آب و هوایی شدید را تهدید می کند گیاهان خود را.

معرفی شده توسط نماینده الکس والدز, خانه, لایحه 1328 در حال حاضر دارای چهار حامیان مالی. والدز می گوید او صحبت نشده با پزشکی در مورد این پیشنهاد در عین حال اما او در جلسه با ماری جوانا ذینفعان و معتقد است که او از حمایت کافی برای فشار اندازه گیری از طریق این سال است.

“کلرادو بسیار مستعد تگرگ و دیگر شدید آب و رویدادها” والدز می گوید. “ما نیاز به آن را پس از [كشاورزان] نمی بینید محصولات خود را یک شبه از بین برود. که می تواند ضربه عمیق است.”

والدز لایحه است که نور در جزئیات این برنامه ها چگونه کار می کنند — او می گوید: پزشکی و ذینفعان صنعت را ایجاد بسیاری از کسانی که در قوانین و مقررات از طریق rulemaking — اما او و DeGabrielle باور حمل و نقل و ذخیره سازی و امنیت مهم ترین عوامل را در نظر بگیرید.

“هنوز هم وجود دارد در این مناطق ما ممکن است فکر می کردم که ما نیاز به آدرس مطمئن شوید حشیش کسب و کار پایدار” والدز می گوید. “این اصل فقط در حال گسترش [پزشکی] و اقتدار برای ایجاد قوانین در نحوه رسیدگی به این. آن را بسیار ساده است.”

پزشکی کاهش یافته است به نظر این پیشنهاد اما به احتمال زیاد شهادت در طول این لایحه اولین جلسه کمیته در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>