ماری جوانا speakeasy در آستانه باز کردن در دنور.

در ابتدا Bodega ثبت نام ارائه رنگ تلویزیون های وی سی آر, پخش کندی و مقالات مشترک به نظر می رسد مانند یک مدرسه قدیمی ادای احترام به سواحل شرق گوشه بازار با قفسه های, تنقلات, لاتین, غذا, piñatas و تصادفی طبقه بندی کالا و الکترونیک برای فروش در داخل. اما در حالی که ما نمی تواند تصاویر را در داخل اعتماد است که وجود دارد بیشتر از نوشابه های, پشت, پیر, پاشیدن منی نوشابه دستگاه بر روی دیوار: این در واقع یک درب مخفی که منجر به یک براق, ماری جوانا پسند سالن مباهات غرفه, تلویزیون های صفحه تخت و یک نوار قهوه.

این فضا در حال حاضر آغاز شده میزبانی احزاب خصوصی و قصد دارد به گسترش به باشگاه مدل های بهار و با توجه به کارکنان که امید به پذیرش باشگاه, رمز عبور از اعضای ظرف چند هفته آینده.

این Bodega اجتماعی مصرف باشگاه قرار گرفته است در کنار La Bodega داروخانه در یک ساختمان در 1270 سرو غربی خیابان و متعلق به همان گروه کسب و کار است که صاحب داروخانه. هر کسی که مایل به خرید علف های هرز از گلدان فروشگاه باید یک بیمار ماری جوانا پزشکی به عنوان فروشگاه ندارد تفریحی فروش مجوز. و چون Bodega سالن نیست مجوز برای فروش توسط دولت ماری جوانا اجرای بخش کاربران از این باشگاه را به خود را به ارمغان بیاورد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حالی که دولت ماری جوانا مصرف برنامه مجوز کمتر از دو ماه دنور گذشت یک فرمان به مجوز و تنظیم اجتماعی گلدان استفاده در 2016. با توجه به دنور اداره مالیات و مجوز, بدون, برنامه, برای, اجتماعی, ماری جوانا مصرف مجوز ثبت شده است برای Bodega آدرس اما صاحبان باید حداقل به صحبت مسئولان شهرستان در مورد ارسال درخواست. (Bodega مالکیت نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

بررسی فرایند در یک نرم افزار می توانید بیش از سه ماه است که بدان معنی است که اگر Bodega باز می شود در این بهار, این امر به احتمال زیاد به عنوان یک عمل خصوصی بدون مجوز اجتماعی با استفاده از کسب و کار برای حداقل چند ماه. در این مدل هر مهمان (21 و تنها) را مجبور به ثبت نام به عنوان یک عضو قبل از رفتن را از طریق Bodega راز درب.

دنور برنامه ممنوعیت کشیدن سیگار در داخل خانه در مجوز گلدان سالن; آن سالن نیز نمی تواند واقع در 1000 از پا از هر مدرسه مهد کودک یا پارک عمومی — که منجر چندین مصرف فضاهای برای انتخاب باشگاه خصوصی مدل به جای. کسب و کار عامل تحت خصوصی-عضویت استراتژی شده اند مشمول جریمه و اجرای قانون حملات بیش ادعا عمومی استفاده از ماری جوانا و کلرادو تمیز کردن هوا در محیط داخلی عمل نقض اما چند تا از این سالن همچنان در منطقه دنور.

پزشکی اجتماعی جدید استفاده از برنامه گسترده تر از دنور اجازه می دهد کشیدن سیگار در داخل خانه و ماری جوانا مزه مناطق در سایت در درمانگاه اما دولت های محلی باید در انتخاب کردن به این برنامه قبل از کسب و کار از نظر قانونی می تواند در عمل خود را به شهرداری محدود است.

با دولت قانون جدید را در ذهن مالیات غیر مستقیم و مجوز را آغاز کرده است درخواست عمومی بازخورد در پتانسیل اجتماعی با استفاده از گسترش در شهر دنور شورای شهر است که به احتمال زیاد برای تصمیم گیری این موضوع بعد از این سال.

در حالی که Bodega بعید است که با مجوز و یا شهرستان و یا دولت را از هدف خود باز تاریخ speakeasy هنوز هم می تواند درخواست برای مجوز و به آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im