Mariners رالی برای پیروزی بر فرشتگان

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — Kyle Seager سوار در سه اجرا می شود, Dylan Moore آمار سه اجرای هومر و Seattle Mariners بسیج از اواخر کسری برای 10-7 پیروزی بر فرشتگان در لس آنجلس در شب چهارشنبه.

مور متصل طول دریانوردان’ پنج-اجرای ششم و Seager قرار داده و دریانوردان پیش رو برای خوب با یک قربانی پرواز در هفتمین دور از سیاتل دومین پیروزی این فصل است.

جاستین Upton از فرشتگان متصل به صورت انفرادی در خانه اجرا در 29 جولای سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

“این یک بازی سرگرم کننده” Mariners مدیر اسکات Servais گفت. “بدیهی است که ما بسیاری از چیزهای خوب در جعبه خمیر را امشب. تن از فشار بر روی آنها. ما واقعا تسلط بر منطقه اعتصاب.”

Shohei Ohtani تا به حال سه-اجرای هومر مایک ماهی قزل آلا کردم سه بازدید و جاستین آپتون آمار را 300 حرفه ای هومر برای فرشتگان که از دست داده اند چهار نفر از شش.

“بدیهی است که این شروع ما می خواهیم اما ما باید یکی دیگر از بازی فردا ما باید سعی کنید برای برنده شدن” Upton گفت. “این بهترین شروع, اما ما به راحتی می توانید بیرون آمدن از آن است.”

برایان گودوین homered و افزود: دو اجرا دو قرار داده است که فرشتگان پیش در ششمین مدت کوتاهی پس از آنها منفجر سه اجرا منجر شود. سیاتل رسید پشت در با ضرب و جرح لس آنجلس اغل گاو یا حشم که شکست مواجه شدت در یک بازی شامل چهار سرب تغییرات.

جدید فرشتگان ضد مایک Mayers یعقوب بارنز و رایان Buchter تمام تلاش بازده یک ترکیب هفت اجرا می شود, شش بازدید و سه راه می رود در حالی که تنها سه outs.

“بسیاری از اغل گاو یا حشم بود شب سختی و این چیزی است که ما باید به اتو کردن” فرشتگان مدیر جو Maddon گفت. “آنها خواهید بود در خارج وجود دارد بسیار به زودی. ما یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس. ما تا به حال آنچه که ما می خواستیم اما آن را فقط کار نمی کند.”

فرشتگان’ اغل گاو یا حشم به همراه داشت هشت اجرا می شود — یکی بیش از آن داده بود تا در LA پنج بازی ترکیب شده است.

مارینرز ساخته شده خود را تعیین کننده رالی در هفتم علیه بارنز (0-1) که نمی تواند یک رکورد است. کایل لوئیس که تا به حال سه بازدید بستن آن را با یک پایگاه لود groundout خاموش Ty Buttrey و Seager را RBI شناور قرار داده سیاتل جلوتر 8-7.

J. P. کرافورد اضافه شده دو اجرای تک Buchter در هشتم پس از یک ریگ 10-زمین در خفاش.

برایان شاو (1-0) مجاز پنج baserunners داد و تا سه اجرا در ششم و در عین حال هنوز هم اولین پیروزی خود را پس از پیوستن به دریانوردان در هفته گذشته. دن sarah rees تن به تن نهم برای اولین بار او را نجات دهد.

سریع قلاب است ؟

اندرو هینی تن به تن پنج ضربه توپ را به ششم زمین باز یافته اما دریانوردان با حروف بزرگ پس از Maddon خود را کشیده باز بعد استارت و نه به سرعت برای دومین مستقیم تفرج.

“این فقط شبیه او تا به حال خود را از دست داده ریتم” Maddon گفت. “او سرعت میاد پایین. آن را واقعا تمام حس در جهان به انجام این کار است.”

سیاتل به سرعت کتک Mayers برای بازدید چهار و چهار اجرا می شود. مور پاک این پایگاه با اولین هومر فصل, قرار دادن Mariners تا 6-4.

“من احساس خوب” گفت: هینی که کشیده شد پس از تنها 64 رزین. “من کمی شگفت زده برای دیدن جو ساخت راه خود را. … من ذهنی و جسمی آماده برای شروع به شکستن آن بچه ها را.”

J-تا جک:

آپتون متصل در ششمین تبدیل شدن به نهمین بازیکن فعال با 300 homers. سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب است 149th بازیکن در تاریخ بیس بال برای رسیدن به علامت.

“این یک شب ویژه” Upton گفت. “من قطعا می خواهید ما تا به حال بدست, برنده, اما من لذت آن لحظه.”

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر