نیویورک — بازار سهام فعلی اسلاید آمار یک نقطه عطف بزرگ پنج شنبه پس از شاخصهای زد کردم برای ششمین مستقیم بعد.

S&P 500 کاهش یافته است بیش از 10 ٪ از آن رکورد مجموعه ای از بیش از یک هفته پیش به عنوان نگرانی افزایش یافته است که سریع گسترش ویروس جدید را با شدت بهم زدن اقتصاد و سود شرکت ها در سراسر جهان است. در آب و تاب زبان از ناظران بازار سهام فقط رفت و از طریق یک ‘œcorrection.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که یک قطره ترسناک است, به ویژه هنگامی که آن را طول می کشد فقط چند روز رخ می دهد, اصلاحات نسبتا منظم رخداد در بازار سهام است. برخی از معامله گران حتی آنها را به عنوان سالم کمک به از بین بردن برخی از اضافی است که ممکن است ساخته شده است تا پس از اجرای بالاتر است.

بازار سهام است که هنوز هم در میان آن طولانی ترین گاو اجرای ثبت آغاز شد که در مارس 2009 از خاکستر از بحران مالی است.

ترس است که در حال حاضر قوی است که این اصلاح ممکن است به نوبه خود به یکی دیگر از خرس بازار همان چیزی است که معامله گران تماس یک قطره از حداقل 20٪. اما برخی از سرمایه گذاران انتظار دارند که فدرال رزرو و بانک مرکزی برای از بین بردن و حمایت از بازار به عنوان آنها باید چندین بار در طول دهه گذشته است.

در اینجا نگاهی به آنچه که تاریخ نشان می دهد که در مورد گذشته اصلاحات و چه ناظران بازار انتظار دارند رفتن به جلو.

Q: چگونه اغلب انجام اصلاحات رخ می دهد ؟

یک: هر سال به طور متوسط. حتی در این نزدیک به 11 سال bull run برای ایالات متحده سهام S&P 500 است تصادفا به پنج اصلاحات قبل از این یکی با توجه به CFRA. در برخی از بازار را در یک نفس از افتادن به یک خرس در بازار از جمله 19.8 درصد سقوط در اواخر سال 2018 است.

اما هر بار سهام خود را به دست آورد جای پا و سر بالا رفتن دوباره.

این است که 24 بار در 50 سال گذشته است که شاخص S&P 500 با کاهش حداقل 10 درصد از جمله هر دو بازارهای خرس و خفیف تر اصلاحات است.

                                                                                                                                                                                                                       

س: آیا آنها همیشه اتفاق می افتد به طوری سریع است ؟

این یکی شده است به خصوص سویفت. به دنبال تنها در اصلاحات پس از جنگ جهانی دوم در بازارهای خرس از آن گرفته شده به طور متوسط 76 روز برای S&P 500 به از دست دادن 10 درصد با توجه به CFRA.

S&P 500 کاهش یافته است 12 درصد در کمی بیش از یک هفته است.

س: معمولا چه اتفاقی می افتد پس از یک قطره مثل این ؟

یک: به دنبال تنها در اصلاحات که موفق به حق خود را قبل از تبدیل شدن به یک خرس بازار S&P 500 گرفته شده به طور متوسط 135 روز برای پیدا کردن پایین از دست داده و 14 درصد در طول راه با توجه به CFRA. اما متعاقب آن بهبود کرده اند که اغلب سریع و شاخص گرفته شده به طور متوسط 116 روز به جبران تمام ضرر و زیان خود را.

برای کاهش که متاستاز به بازارهای خرس آسیب بسیار بدتر است. رفتن به سال 1929 متوسط بازار گاو نر گرفته شده به طور متوسط از 21 ماه به صورت کامل آورده و با آن یک دست دادن نزدیک به 40% برای S&P 500 با توجه به S&P Dow Jones شاخص.

س: چه چیزی باعث این آخرین اصلاح ؟

یک: در اواخر سال 2018 سرمایه گذاران نگران بودند که فدرال رزرو بود که افزایش نرخ بهره بیش از حد به سرعت و به زور می تواند اقتصاد کشور را به رکود است. آنها همچنین نگران ایالات متحده-چین که در حال اجرا داغ در آن زمان است.

                                                                                                                                                                                                                       

س: چه اتفاقی افتاد بعد از آن ؟

یک: پس از هدف قرار دادن پایین on Dec. 24, 2018, بازار سهام پرورشی به یکی از بهترین سال در دهه. S&P 500 بازگشت 31.5 درصد در سال 2019 از جمله سود سهام.

فدرال رزرو متوقف نرخ آن را افزایش می دهد و کاهش نرخ سه بار در سال گذشته برای اولین بار چنین کاهش در بیش از یک دهه. سرمایه گذاران نرخ پایین به عنوان استروئید برای سهام این دلیل که آنها می تواند افزایش سود در حالی که همچنین ساخت رقیب سرمایه گذاری از جمله اوراق قرضه کمتر جذاب است.

س: چه تغذیه انجام می دهند ؟

الف: تغذیه شده است در خود نگه دارد از پاییز گذشته اما معامله گران به طور فزاینده ای در شرط بندی است که آن را به به کاهش نرخ بهره دوباره به زودی برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

انتظارات برای این کمک ها از بانک مرکزی چین و دیگران در سراسر جهان کمک کرده سهام نگه دارید تا در چند هفته اول از شیوع ویروس. اما شک و تردید در حال افزایش است در حال حاضر در مورد چگونه موثر در کاهش نرخ بهره می تواند زمانی که مشکل این است که مردم گرفتن بیمار در سراسر جهان است.

س: پس چگونه بد می تواند این را دریافت کنم ؟

یک: هیچ کس نمی داند.

کارشناسان پزشکی می گویند تا چه حد این ویروس منتشر خواهد شد و آنچه در آن نهایی تلفات خواهد بود. پس از عدم اطمینان سرمایه گذاران از چپ به حدس می زنم که چگونه بسیاری از کارخانه ها بسته شد که چگونه بسیاری از مشتریان از شرکت های خواهد بود قرنطینه و توسط چه مقدار سود شرکت خواهد شد و در نهایت از بین بردن. در این صورت خیلی قطعیت ضربه شده است به فروش سهام در حال حاضر و اجرا به ایمنی از اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده به جای آن.

برخی از کارشناسان می گویند که بازار در حال حاضر در ابتدا برای کاهش و حتی قبل از تهدید ویروس افزایش یافت.

سهام در حال تبدیل شدن به گران, به ویژه هنگامی که در مقایسه با چقدر سود شرکت های در حال تولید و ترک آنها را بیشتر به مخاطره آمیز و آسیب پذیر است. داگ رمزی رئیس سرمایه گذاری افسر Leuthold گفت او همچنین شدت دستپاچه اخیر نشانه هایی از بیش از اعتماد به نفس در برخی از گوشه و کنار بازار توسط سرمایه گذاران خرده فروشی.

‘œWe می توانست تا به حال این اندازه یک قطره بر اساس احساسات به تنهایی و بدون coronavirus,’� او گفت:. ‘œThis نمی تواند در یک زمان بدتر.’�

___

AP کسب و کار نویسنده Alex Veiga کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im