لندن — گسترش جدید کروناویروس در سراسر جهان هدف قرار دادن شرکت های سخت به عنوان آنها به حالت تعلیق در تولید و جلسات و رویدادها و کسب و کار سفر. در اینجا نگاهی به آخرین تحولات:

بازار: بازار به شدت پایین دوباره. شاخص Dow و S&P شدند بیش از 2 درصد در اوایل معاملات و سود اوراق قرضه کاهش یافته و به رکورد پایین نشانه ای از احتیاط در میان معامله گران است. پس از مخلوط بعد در آسیا سرمایه گذاران با فروش سهام به شدت بیشتر در اروپا که در آن شاخص بودند بیش از 3 درصد است. سهام در شرکت های هواپیمایی شد پایین به اندازه 10%.

                                                                                                                                                                                                                       

سود هشدارها: AB Inbev جهان بزرگترین آبجو گزارش یک کاهش قابل توجه در تقاضا در چین منجر به برآورد از دست دادن $285 میلیون دلار درآمد است. پی پال می گوید: شیوع معنی آن را در حال حاضر انتظار دارد تا سال 2020 درآمد نسبت به پایان پایین تر از آن محدوده از $4.78 میلیارد – $4.84 میلیارد دلار است. فرودگاه فرانکفورت ارائه شده است کارکنان مرخصی بدون حقوق و یا موقت کاهش ساعت کار به عنوان یک راه برای مدیریت هزینه های یک افت شدید در ترافیک هوایی.

سفر کسب و کار: سوئیس غول مواد غذایی نستله ساز Nespresso, کیت کت و San Pellegrino گفت: آن 291,000 کارمند در سراسر جهان به سفر بین المللی برای کسب و کار تا 15 مارس در حالی که در مسافرت داخلی باید جایگزین ‘œalternative روش های ارتباطی که در آن ممکن است.” آرایشی و بهداشتی فرانسوی ساز L’Oréal که در استخدام 86,000 مردم و صاحب Maybelline و Lancome مارک صادر مشابه ممنوعیت تا 31 مارس است.

چین: کوچک عمدتا شرکت های خصوصی که موتور اقتصاد چین در حال بازگشت به عامل یک سوم از سطح نرمال پس از ضد ویروس کنترل تعطیل کارخانه ها و مغازه ها و رستوران ها و تنظیم کننده گفت: پنج شنبه. حاکم کمونیست قسمت ابراز اطمینان کرد که چین 18 میلیون کوچک و متوسط اندازه شرکت در حال نقاهت به سرعت. این رده شامل بسیاری از خصوصي رستوران ها و کارخانه ها و فروشگاه ها و شرکت های دیگر که تولید چین جدید شغل و ثروت است.

TECH نگرانی: این ویروس است که انتظار می رود به وزن در جهانی رایانه های شخصی در بازار با توجه به فن آوری شرکت تحقیقاتی IDC که پیش بینی محموله های رومیزی و نوت بوک و تبلت سقوط خواهد کرد 9 درصد در سال 2020 است. کارخانه های چینی ساخت بحرانی قطعات کامپیوتر شده ضربه طولانی خاموش شدن است که باعث خواهد شد یک منبع بحران در سه ماهه دوم IDC گفت. آن گفت: این ویروس نیز منجر به کاهش تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de