بانکوک — سهام skidded در آسیا در روز دوشنبه و پس از گزارش یک موج جدید ویروس موارد در خارج از چین است. به دنبال کاهش فروش جمعه در وال استریت.

کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 3.5% به 2,098.37 در حالی که S&P / ASX/200 در Sydnay از دست 2.3% به 6,978.30. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافته است 1.5% به 26,890.90 و شاخص ترکیبی شانگهای از دست 0.3% به 3,031.03. معیار در جاکارتا تایوان و تایلند کاهش بیش از 1 درصد و هند Sensex از دست داد 1% به 40,766.94.

                                                                                                                                                                                                                       

ژاپن در بازارهای تعطیل بودند.

رهبران چین وعده کمک های بیشتر برای شرکت ها و اقتصاد گفت: آنها انتظار دارند اهداف هنوز هم می توان با وجود شیوع.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه, سرمایه گذاری و برنامه ریزی مسئولان گفت: آنها به دنبال در چگونه به کانال کمک به کسب و کار پس از دیدار رؤسای علنا وعده داده طی هفته گذشته برای اطمینان کشاورزی و دیگر صنایع به سرعت بهبود می یابند.

دولت به دنبال ‘œtargeted کاهش مالیات,’� کاهش نرخ بهره و پرداخت به فقیر و ویروس-آمار مناطق گفت: دستیار وزیر امور مالی Ou Wenhan.

‘œWe خواهد شد انجام یک کار خوب از پیاده سازی در مقیاس بزرگ کاهش نرخ بهره و مالیات تعویق و اطمینان از اجرای موثر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,’� گفت: Ou.

                                                                                                                                                                                                                       

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 79 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2600 نفر. چین گزارش کرده است 2,592 مرگ و میر در میان 77,150 موارد در سرزمین اصلی.

یکی دیگر از جهش بزرگ در مورد جدید گزارش شده در کره جنوبی روز دوشنبه یک روز پس از رئیس جمهور نامیده می شود برای ‘œunprecedented, قدرتمند,’� مراحل را برای مبارزه با شیوع بیماری که به طور فزاینده ای مخدوش تلاش برای متوقف کردن گسترش.

از 161 موارد جدید را از کره جنوبی در مجموع به 763 موارد و مرگ و میر بیشتر افزایش عوارض خود را به هفت.

امیدوار است که شیوع این بیماری شده بود موجود شد زودرس, بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر ‘œAnd در واقع ترس از عفونت های ثانویه چه در خارج از چین آمده اند خانه را به غوغا ارسال ریسک دارایی در یک سقوط هستند و موجی از پناه-به دنبال به امن و پناهگاه.”

سهام کاهش یافت و قیمت اوراق قرضه پرید جمعه در وال استریت در میان نشانه هایی از شیوع ویروسی است که توزین در شرکت های ایالات متحده.

S&P 500 با کاهش 1.1 درصدی به 3,337. شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 0.8% به 28,992. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت داد تا 1.1% در حالی که فناوری های سنگین نزدک از دست 1.8% به 9,576.

                                                                                                                                                                                                                       

شرکت های فن آوری که باید بسیار بیشتر در معرض چین از صنایع دیگر کاهش یافت و بیشتر. Chipmakers که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین شد برخی از بدترین ضربه است. Advanced Micro Devices تضعیف 7%, در حالی که Nvidia کاهش 5.6%.

داده ها از IHS Markit نشان می دهد ایالات متحده تولید و کسب و کار فعالیت کند در ماه فوریه از ماه گذشته در آینده در زیر انتظارات تحلیلگران.

محدودیت های مسافرتی کسب و کار بسته و تلاش دیگر در چین با هدف شامل گسترش ویروس شروع به اخلال در زنجیره تامین و فروش چشم انداز اپل و دیگر شرکت های بزرگ.

شرکت های است که بستگی به هزینه های مصرف کننده به ویژه در سفر-صنایع مرتبط نیز کاهش یافت و به طور گسترده. Marriott International ریختن 2.7% و کارناوال کاهش 1.8%. خطوط هوایی آمریکا کاهش یافته است 3.2%. جنرال موتورز از دست 2.2% و دیگر خودروسازان تضعیف به عنوان ویروس لطمه می زند و فروش خودرو در چین

عملکرد در 30 سال وزارت خزانه داری نیز با کاهش به پایین ترین سطح خود به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده. آن کاهش یافت و به رکورد پایین از 1.886% با توجه به Tradeweb از 1.98% اواخر پنج شنبه.

بازدهی بیشتر از نزدیک دنبال 10 ساله وزارت خزانه داری در 1.47%. که عملکرد است که یک معیار برای وام های مسکن و انواع وام نزدیک به 1.90 ٪ در آغاز این سال است.

قیمت طلا نیز افزایش یافت افزایش $15.70 به $1,664.50 در هر اونس رسید.

انتظارات ایجاد شده است در میان معامله گران است که فدرال رزرو خواهد شد و نیاز به کاهش نرخ بهره در سال جاری برای کمک به اقتصاد است. آنها قیمت گذاری در 90% احتمال حداقل یک برش در این سال از 85% احتمال یک روز پیش و 58 درصد احتمال یک ماه پیش.

ابهامات وزن در قیمت انرژی به عنوان به خوبی. معیار خام ایالات متحده از دست داد $1.22 به $52.16 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داده و 50 سنت افزایش به $53.38 در هر بشکه در روز جمعه.

قیمت نفت خام برنت با استاندارد بین المللی داد تا $1.42 $56.52 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا افزایش یافت و به 111.59 ین ژاپن از 111.57 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0819 از $1.0847.

____

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد در پکن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im