Marqise Lee, Matt LaCosse را Pats لیست انتخاب کردن ناشران به 8

بوستون-تعداد New England Patriots که تصمیم به نشستن در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همچنان به رشد.

روز یکشنبه گیرنده Marqise لی و تنگ پایان مت LaCosse پیوست یک لیست از شش دیگر میهن پرستان بازیکنان که در حال حاضر اعلام نیت خود را به نشستن در این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

لی امضا یک سال معامله در مارس آینده دو آسیب و پر از فصل در جکسون ویل. LaCosse وارد فصل دوم خود را در انگلستان است.

Linebacker اصلا كار هایتاور ایمنی پاتریک چانگ پردازد مارکوس توپ و Najee Toran در حال اجرا به عقب براندون بولدن و بیمارستان دنی حیاتی قبلا تصمیم گرفتند.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران یکشنبه, ایمنی, Devin McCourty انتقاد NFL برای صدرنشینی حرکت مهلت برای بازیکنان به تصمیم گیری خود را در مورد فصل آینده.

‘œI فکر می کنم آن را مطلق شوخی که NFL در حال تغییر است انتخاب کردن دوره عمدتا به دلیل آنها نمی خواهند به ادامه ببینید بچه ها انتخاب کردن,’� او گفت:. ‘œI مطمئن هستم که آنها شوکه مورد چگونه بسیاری از بچه ها تصمیم گرفتند. اما این همان چیزی است که ما نشانه (توافق مذاکرات دسته جمعی) گاهی اوقات برخی از آن چیزهایی است که ما فکر می کنم خوب است گاهی اوقات نتیجه معکوس.’�

McCourty کاهش یافته است می گویند که آیا او بازی در سال 2020 است. اما او گفت: آن را ریاکارانه برای لیگ انتظار بازیکنان به تصمیم گیری آگاهانه با دوشنبه مارک اولین بار او و خود پرستان هم تیمی های خود را به طور کامل تجربه پروتکل های ایمنی که قرار داده شده است در جایی در تیم تاسیسات است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSo به عمل مثل بچه ها در حال تصمیم گیری بر اساس چیزی غیر از جلسات مجازی یک شوخی است’� او گفت:. ‘œBut من فکر می کنم آن چیزی که ما به عنوان بازیکن و زمانی که بازیکنان درک چقدر قدرت ما دیده ایم همه چیز را تغییر دهید. در درجه اول در این معامله با COVID-19 و تلاش برای به دست آوردن همه چیز را ما شاهد برخی از این قدرت است.

‘œSo خواهیم دید که چگونه همه چیز معلوم می آیند چهارشنبه در صورتی که پایان می رسد تا مهلت.’�

لیگ و اتحادیه بازیکنان قبلا توافق کردند که هر بازیکنی که تصمیم به بازی در این فصل را دریافت $150,000 دستمزد آن است که اگر یک حرکت داوطلبانه و $350,000 اگر آن را برای موجود دلایل پزشکی.

LaCosse تصمیم نشانه پرستان’ آخرین اختلال در موقعیت که محزون می خوانی underperformed فصل گذشته پس از غارت Gronkowski در ابتدا بازنشسته بعد از سال 2018 شود. LaCosse بن واتسون و رایان Izzo ترکیب برای فقط 36 پذیرایی و دو touchdowns در سال 2019.

Gronkowski هرگز کمتر از سه touchdowns در هر یک از نه فصل در انگلستان و تا به حال تنها کمتر از 36 جلب یک بار.

در حال اجرا بازگشت جیمز سفید گفت: glimpses of the Patriots تسهیلات است که او دیده است نویدبخش بوده اند با ‘œeverything فاصله دادن هر مقدار مناسب از فاصله بین یک دیگر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: این تیم کار خواهد کرد به پر کردن شکاف مهم نیست که چگونه بسیاری از بازیکنان است که به طور بالقوه تصمیم به بازی در این فصل است.

‘œThe چشم انداز تغییر نمی کند آنچه,’� او گفت:. ‘œWe می آیند در اینجا از روز 1 هر زمان که ما به ساختمان به عنوان یک گروه و کار بسیار سخت است. … هر تیم دارای تنظیمات را.’�

یادداشت: Linebacker براندون پادشاه در حال اجرا پشت سونی میشل و گیرنده Ismail Sanu همه اضافه شد تا این تیم از لحاظ جسمی قادر به انجام لیست در روز یکشنبه. هر سه بازیکن در حال حاضر تعداد برابر پرستان’ 80 بازیکن در فهرست.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر