GREENVILLE, N. C. — Marshall و شرق کارولینای باز خواهد شد 2020 فوتبال فصل یک هفته زودتر از برنامه ریزی شده به جای یک تلویزیون ملی پخش به مناسبت سالگرد 50 از بدترین فاجعه در آمریکا تاریخچه ورزش.

مدارس پنج شنبه اعلام کرد که این بازی در اصل مجموعه ای از سپتامبر. 5 در گرینویل در حال حاضر برگزار خواهد شد Aug. 29. این شبکه اعلام نشده.

                                                                                                                                                                                                                       

مدارس بودند پیوند برای همیشه لطفا برای زمانی که مارشال اجاره هواپیما سقوط کرد در حالی که بازگشت از یک بازی در کارولینای شرق در Nov. 14 در 1970. جت سقوط یک دامنه از یک فرودگاه در باران و مه در نزدیکی هانتینگتون, West Virginia. در میان 75 نفر کشته شدند 36 بازیکنان فوتبال.

آن باقی مانده است مرگبارترین تصادف مربوط به یک تیم ورزشی در تاریخ ایالات متحده است.

‘œThere است که یک باند خاص و روح سرکش است که وجود دارد بین جوامع ما و دانشگاه های فوتبال, برنامه های,’� کارولینای شرق ورزشی مدیر جان گیلبرت گفت. ‘œThis فرصت به ما اجازه می دهد به درستی پرداخت ما احترام به کسانی که ما را در غم از دست 50 سال پیش و به اشتراک گذاری پایدار ما حمایت مارشال دانشگاه با بقیه کشور است.’�

به جای رها کردن فوتبال در مجموع استقامت مارشال. جک Lengyel استخدام شد و به عنوان مربی برای سال 1971 فصل است. فاجعه بود, وقایع در سال 2006 فیلم ” œWe هستند مارشال,’� بازیگران Matthew McConaughey به عنوان Lengyel.

مارشال دارای یک مراسم یادبود در هر سال در پردیس چشمه اختصاص داده شده به قربانیان سقوط.

‘œWe سپاسگزار هستند به جان گیلبرت و هر کس در دانشگاه کارولینای شرق برای تلاش های خود را در ساخت این برنامه تغییر به ثمر می آیند,’� مارشال مدیر ورزشی مایک Hamrick گفت. ‘œOur مردم در دانشگاههای ما و فوتبال ما برنامه هایی برای همیشه در ارتباط با این فاجعه رخ داده است که 50 سال پیش. این تغییر اجازه می دهد تا مخاطبان ملی برای پیوستن به ما در پرداخت مناسب و احترام به 75.’�

                                                                                                                                                                                                                       

East Carolina آگهی های این مجموعه با مارشال 10-5. مدارس در حال برنامه ریزی برای دیدار دوباره در سال 2021 و تا سال 2025 در هانتینگتون و 2023 در گرینویل.

یکی از مارشال پیروزی بود 64-61 در دو اضافه کاری در سال 2001 بانکی کاسه. این گله غرش آمد از یک 38-8 حاصل کار دو تیم کسری پشت کارفرمایی بایرون Leftwich که انداخت برای یک کاسه-ثبت 576 متری.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im