لیوینگستون محله La. (CBS محلی) — آتش نشانان شد شگفت زده برای پیدا کردن که کتاب مقدس کتاب مقدس نوشته شده بر روی دیوار خاتم تا به حال به طور معجزه آسایی جان سالم به در یک آتش سوزی گسترده که فرا گرفته یک خانه یکشنبه شب مقامات در لوئیزیانا گفت.

آتش سوزی گزارش شد در خانه خاموش Lobell جاده در لیوینگستون محله در حدود 7 بعد از ظهر یکشنبه. هفت نفر بودند که خانه در آن زمان فرار کرده و بدون آسیب است.

“ما فقط در را بست و زد” 16 ساله ساکن big tits babe fucked hard Lovett, CBS گفت: سهامداران WAFB.

به زودی پس از خانواده فرار حداقل یک مخزن پروپان چند اسلحه و یک موتور سیکلت منفجر شد در گاراژ.

آن زمان خدمه حدود پنج ساعت به ضرب و شتم آتش به طوری که آنها می تواند در بازرسی خانه.

“چه گرفتار چشم ما بود که مالکان نوشته بود کتاب مقدس در دیوار خاتم از طریق خانه” لیوینگستون محله Fire Protection District 2 نوشت: در Facebook اوایل روز دوشنبه. “آتش متوقف در کتاب مقدس!!”

این Lovetts گفت: آنها تا به حال خواسته دوستان و خانواده به “برکت” خانه جدید خود را با نوشتن آیات کتاب مقدس بر روی دیوار نشون قبل از آن به پایان رسید در سال 2017. بین 60 تا 80 آیات کتاب مقدس از متی مزامیر و رومیان شد و با شتاب روی چوب لخت.

محققان مشخص نیست چگونه آتش آغاز شد. Lovett خانواده معتقد است که باعث شد برق از آنجا که پدر و مادر او را شنیده ظاهر در گاراژ و کل منطقه را فرا گرفته که آنها رفت و به بررسی.

“Nothing else matters اگر ما خانواده ما” Lovett, عمه Kacey Chaisson گفت. “این واقعیت که آنها همه در اینجا ایستاده و امن است فقط یک معجزه است. که همه به آن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im