ماکسول از نقل مکان به نیویورک برای اپستاین مربوط به سوء استفاده جنسی اتهامات

جفری اپستین دیرین محرم Ghislaine ماکسول منتقل شد و دوشنبه به نیویورک به صورت اتهامات که او در استخدام زنان و دختران به عنوان جوان به عنوان 14 برای او را به سوء استفاده جنسی از اداره زندانها را تایید کرد.

دادستان خواسته اند یک قاضی به برنامه جمعه با حضور در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن برای Maxwell, 58 بود که هفته گذشته بازداشت شده در $1 میلیون و مستغلات او تا به حال خریداری شده در نیوهمپشایر.

                                                                                                                                                                                                                       

ماکسول, دختر, انگلیسی, انتشار نجیب زاده رابرت ماکسول, سابق, دوست دختر و دیرین دستیار نزدیک از اپستاین که به کشته شدن خود را در منهتن زندان در ماه اوت گذشته در حالی که او در انتظار دادگاه فدرال قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول شده است تحت تعقیب در اتهامات متعدد از جمله این که او در توطئه برای جلب دختران به عنوان جوان به عنوان 14 به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی با اپستاین از سال 1994 از طریق 1997.

چند تا از اپستین قربانیان توصیف کرده اند ماکسول به عنوان رئیس خود را توانمند استخدام و نظافت دختران جوان برای سوء استفاده. او تخلف را رد کرده است و به نام ادعا می کند در برابر او ” œabsolute زباله.’�

در نامه ای به قاضی یکشنبه دادستان گفت: آنها با ابلاغ ماکسول دفاع وکیل مسیحی Everdell که می خواهم جمعه به قید وثیقه شنوایی که در آن او خواهد بود arraigned.

دادستان ها گفته اند ماکسول ‘œposes شدید خطر پرواز.� Maxwell دارای سه گذرنامه ثروتمند است با بسیاری از اتصالات بین المللی و ‘œabsolutely هیچ دلیلی برای ماندن در ایالات متحده و در صورت امکان از یک زندان های طولانی محکوم’� آنها نوشت: در یک یادداشت.

او در حال حاضر برگزار می شود در شهری بازداشتگاه در بروکلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de