شهردار Hancock اعلام و اقتصادی طرح امداد برای دنور ساکنان و کسب و کار

با استناد به این واقعیت است که coronavirus بحران “تا به حال تأثیر عمده ای در کسب و کار ما و ما کارگران” شهردار مایکل Hancock اعلام کرد یک سری از اقتصادی امداد گزینه برای دنور ساکنان و کسب و کار در 19 مارس در کنفرانس مطبوعاتی.

هنکاک رونمایی از 4 میلیون دلار صندوق امداد که از آن کسب و کارهای کوچک در دنور می توانید تا 7500 دلار در کمک های مالی. کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند شرکت در صنعت مواد غذایی باید بالاترین اولویت برای این کمک های مالی با توجه به شهردار.

در مارس 16, Hancock, اعلام پایان تحصن کردن خدمات در تمام کافه ها و رستوران ها که فرماندار Jared پلیس دستور داد تا برای تمام دولت های بعد از آن روز. هزاران نفر از مردم که تا به حال مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی را آنجا گذاشته شده است.

این شهر نیز چشم پوشیدن از 15 درصد در اواخر پرداخت هزینه در برخی از مالیات کسب و کار برای ماه های فوریه و مارس.

علاوه بر این دنور هنر و سالن در حال ساخت کمک های مالی تا 1000 $در هر موجود به هنرمندانی که در خارج از محل کار و یا تلاش از نظر مالی با توجه به COVID-19 همه گیر و مربوط به محل نرسیده است.

“مری لوئیس به من یادآوری را فراموش نکنید هنرمندان ما خواهد شد که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ما خاموش” هنکاک گفت: در اشاره به یک خواننده و بازیگر.

و برای کسب و کار است که نیاز عمده پول نقد تزریق این شهر کمک خواهد کرد آنها را در تقاضا برای اقتصادی آسیب فاجعه وام از دولت فدرال است که می تواند به من قرض بدهید کسب و کار تا 2 میلیون.

و در یک اطلاعیه که لذت بسیاری از دنور ساکنان Hancock گفت که وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها را به حالت تعلیق اجرای پارکینگ متر; زمان محدود غیر پارکینگ محفظه مناطق مسکونی مجوز مناطق پارکینگ; فضاهای با 72 ساعت در پارکینگ محدودیت; اتوبوس مدرسه در حال بارگذاری مناطق…و بوت.

“من می خواهم برای تشکر از هر کسی که رسیده به ما در سیستم عامل رسانه های اجتماعی,” او گفت: “در اشاره به شکایت این شهرستان دریافت کرده بود در مورد اجرای پارکینگ.

نیز وجود داشته باشد “ماه کار مجازی عادلانه” برای دنور شهر شغل است.

از مارس 18 وجود داشته 216 تایید COVID-19 نفر در کلرادو 43 از آنها در دنور.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه کمک به اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im