شهردار Hancock انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به Coronavirus میاد دنور کارگران

یک هفته پس از اعلام وضعیت اضطراری در دنور در مارس 12, شهردار مایکل Hancock است ستایش دنور کارکنان در خط مقدم برخورد با کروناویروس در حالی که هجوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

“این یک شکست” هنکاک می گوید. “برای بیش از حد طولانی رئیس جمهور و دولت او به عنوان اگر این واقعی نیست و عمل به عنوان اگر این جعل و سعی کردم به بازی سیاست است.”

هنکاک اشاره می کند که ایالات متحده آمریکا است که در پشت در تست برای coronavirus و دنور است که هنوز هم در انتظار دریافت بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی از فدرال. “ما در حال بازی گرفتن” او می گوید.

فشار بوده است شدید در شهرستان کارکنان مشغول به کار در دنور مرکز عملیات اضطراری است که آنلاین پس مارس 9. “این بسیار سنگین وضعیت ما در زیرزمین شهر و شهرستان ساختمان” شهردار یادداشت ها در طول یک مصاحبه تلفنی. “وجود دارد مقدار زیادی از نور طبیعی خورشید در آینده. ما در حال تلاش برای حمایت از هر یک از دیگر.”

اما در مارس 17 روز تمام دنور رستوران ها و مکانهای دیگر بوده است دستور بسته شدن آن را “ضربه من,” او می گوید. “من احساس بسیار جسمی و ذهنی بی حال از یک روز سنگین از برخورد با این. از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد افرادی که در اورژانس مرکز عملیات.”

گذشته از ارائه ستایش برای دنور کارکنان در خط مقدم, Hancock, همچنین موجب اقتدار پاسخ فرماندار Jared پلیس. “ما در حال دیدن درست رهبری از فرماندار پلیس. او شده است یک شریک فوق العاده ای. من به او صحبت می کنند روزانه” هنکاک می گوید.

در حالی که COVID-19 شیوع مؤثر است و هر کس در دنور امروز دشوار است به ویژه برای افراد بی خانمان که باید همچنین مقابله با برف.

حتی اگر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که مردم به ماندن شش فوت از یکدیگر است که یک هدف دشوار برای رسیدن به پناهگاه است. اما Hancock هنوز هم ترجیح میدهد که این شهرستان در ادامه اجرای کمپینگ شهری بان که مردم مانع از پناه خود را در خارج.

“ما هنوز این قانون در محل” شهردار می گوید. “ما شماره یک هدف این است که مردم را به پناهگاه. و پس از آن ما می توانید آنها را به خدمات آنها نیاز دارند. آن را کمک نمی کند برای شما به بیمار در خیابان.”

بار نیز دشوار برای تاون صنعت مهمان نوازی; رستوران های محلی در حال حاضر گذاشته هزاران نفر از کارگران است.

“کسانی که به افراد بالای ذهن هر روز برای ما در اینجا در شهر” هنکاک می گوید. “ما با هم کشیدن یک استراتژی سعی کنید برای کمک به آنجا و به عنوان بهترین ما می توانیم در شهر دنور. فقط می دانم که دولت به عنوان دولت شهر در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به مقابله با این وضعیت. آن را از دست ما چگونه این اثرات زندگی و معیشت مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر