لحظاتی پیش در اواخر جمعه اخبار کمپرسی سه اصطلاح دنور شهردار مایکل, Hancock, استفاده اولین-همیشه حق وتو برای رد محدود نژاد مجوز پیشنهاد است که می توانست pit bulls قانونی در مسیر بالا شهر برای اولین بار پس از ممنوعیت در محل قرار داده شد راه برگشت در سال 1989.

اندازه گیری تصور توسط دنور عضو شورای شهر کریس Herndon تصویب شد در روز دوشنبه 10 فوریه توسط یک 7-4 رای, با دو عضو غایب — یک (کاندی CdeBaca) بود که رای دادند برای این فرمان در مرحله قبل و دیگری (استیسی گیلمور) که می خواهم قبلا تبدیل thumbs-down. نه رای مورد نیاز برای نادیده گرفتن Hancock وتو.

در نامه ای به شورای اسلامی منتشر شده در اواخر فوریه 14 (نگاه کنید آن را در زیر) Hancock گفت: “در پایان روز, من باید بپرسید که آیا عبور از این فرمان ما را خانه ها و محله های امن تر و یا مطرح با افزایش خطر ابتلا به امنیت ؟ من به این نتیجه رسیده اند که این امر مطرح و افزایش خطر. من را تشویق اعضای شورای شهر به تجدید نظر در رویکرد خود را به این فرمان است که در شهری کد برای بیش از سه دهه است. اگر ما به ایجاد این تغییر در حال حاضر و آسیب می آید و به کسی که به عنوان یک نتیجه, پس از آن ما انجام داده اند زیانی به مردم این شهر بزرگ است.”

کوین Pigott, یک شرکت سرب از جای دنور BSL (حروف ایستاده برای “نژاد خاص مجوز”) که با شور و نشاط حمایت از طرف هرندون ایده بود غمگین شهردار تصمیم گیری است. “ما امیدوار بودیم او را به گوش دادن به او را تشکیل و شورای شهر و شنیدن که این چیزی است که ما می خواهیم در شهرستان,” او می گوید. “اما آیا این پایان است.”

شورای تجدید نظر خواهد شد فرمان در جلسه بعدی خود را تنظیم برای پنج شنبه, مارس 18 — یک روز دیرتر از معمول به دلیل روز رئیس جمهور — و Pigott اشاره می کند که “ما امیدواریم که ما می توانیم بیشتر councilmembers در هیئت مدیره. که هدف بعدی.”

او می افزاید: “من واقعا می خواهم برای تشکر از جامعه از ته قلب. ما نمی تواند این را انجام داده اند و بدون آنها. این رسیده در سراسر کشور و جهان است. پشتیبانی بود که مطرح شد واقعا شگفت انگیز است. من می دانم که همه در حال رفتن به واقعا نا امید, اما من می خواهم آنها بدانند که ما در حال انجام نشده است و مبارزه است.”

در اینجا متن هنکاک 14 فوریه نامه:

رئیس شورای کلارک و اعضای شورای شهر:

بیش از گذشته چند روز من شنیده ام از هزاران نفر از ساکنان عاشقانه ابراز نظرات خود را در هر دو طرف از این موضوع است. من می خواهم برای تشکر از هر کسی که به اشتراک گذاشته شده است نظرات خود را در خصوص آن سخن گفته اند, من به شخصا — کارشناسان در مراقبت های دامپزشکی حیوانات مراقبت و کنترل و همچنین ساکنان شهر ما که تا به حال تجربه با پیت بول نژاد – همه برای به دست آوردن یک درک وسیع تری از آنچه که این تغییر به معنی برای جامعه ما و کسانی که خود را این سگ. پس از بازتاب عمیق و در نظر گرفتن پیدا کنم که من نمی توانم در وجدان خوب حمایت این قانون خواهد شد و ورزش اقتدار من به عنوان شهردار آن را وتو کند.

اجازه دهید به من می گویند در ابتدا که من درود می فرستم حمایت از این فرمان عضو شورای هرندون و همکار خود اعضای شورا تلاش کرده اند که به سادگی قوانین است که باعث ایجاد داده ها و سیستم صدور مجوز برای این نژاد است که توسط کارشناسان دامپزشکی و تشویق صاحبان پیت بول نژاد برای مدیریت حیوانات خانگی خود را. متاسفانه کمتر از 20 درصد از تمام حیوانات خانگی در دنور در حال حاضر مجوز که افزایش قابل توجهی سوال در مورد اثربخشی این پیشنهاد سیستم جدید است. در حالی که پیشرفت های زیادی ساخته شده در سال های اخیر برای افزایش این تعداد بیشتر عمدی تلاش های سراسر مسئول مالکیت حیوان خانگی سگ اخذ مجوز و ثبت نام و اجاره سگ های مورد نیاز قبل از اینکه این پیشنهاد باید در نظر گرفته شود. واقعیت این است که غیر مسئولانه صاحبان حیوان خانگی همچنان به عنوان یک مشکل و آن را غیر مسئولانه و صاحبان سگ خود را من باید نظر در ارزیابی کلی تاثیر این فرمان.

ما نمی توانیم کاهش بسیار آسیب زا تجربه از کسانی که به من رسیده است برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. در حالی که من با قدردانی از تلاش کرد که عضو شورای هرندون قرار گرفته برای تهیه این فرمان و آن guardrails من باور نمی کنم این فرمان به طور کامل آدرس خطر بسیار واقعی به آسیب های شدید است که می تواند از حملات از این خاص سگ نژاد به خصوص باید به آنها اتفاق می افتد به یک کودک است.

در پایان روز, من باید بپرسید که آیا عبور از این فرمان ما را خانه ها و محله های امن تر و یا مطرح با افزایش خطر ابتلا به امنیت ؟ من به این نتیجه رسیده اند که این امر مطرح و افزایش خطر. من را تشویق اعضای شورای شهر به تجدید نظر در رویکرد خود را به این فرمان است که در شهری کد برای بیش از سه دهه است. اگر ما به ایجاد این تغییر در حال حاضر و آسیب می آید و به کسی که به عنوان یک نتیجه, پس از آن ما انجام داده اند زیانی به مردم این شهر بزرگ است.

با احترام

Michael B. Hancock
شهردار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im