شهردار: NYC طول می کشد ‘گام به جلو’ در بازگرداندن نظم

نیویورک — 8 بعد از ظهر حکومت نظامی متوقف نمی هزاران مبارز تظاهرکنندگان از راهپیمایی را از طریق خیابان های شهر نیویورک در طول شب جمعه هر چند برخی از شایع تخریب دیده می شود بیش از گذشته چند شب بود quelled.

در سراسر شهر بود حکومت نظامی است که در محل از طریق پنج شنبه بود و تحكيم برای جلوگیری از گسترده آسیب و تخریب است که پر از خیابان های شهر را طی دو شب پس از صلح آمیز dayside تظاهرات.

                                                                                                                                                                                                                       

شهردار بیل د Blasio دو برابر را در سراسر شهر بود حکومت نظامی اما رد مصرانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی.

‘œEveryone زمان به خانه بروم بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مردم امن’� او گفت: برنده-رادیو AM مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

اما تظاهر کنندگان ادامه داد: سیم پیچ از طریق خیابان ها به عنوان بخشی از جریان در سراسر کشور تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

‘œI تعجب هستم,’� گفت Risha Munoz در منهتن فوقانی سمت غرب جایی که در نقاط آنها استقبال با سلامتی و شاخ توسط تماشاچیان در ساختمان های ویندوز. ‘œI فکر نمی کنم آنها از تو اجازه دهید ما در رفتن اما ما فقط نگه داشته در حال حرکت هستیم و نه توقف.’�

‘œSomething به شکستن آن نخواهد بود ما’� گفت اوان کوچر یکی از صدها نفر از تظاهرکنندگان که ایستاده بود در خارج از مرکز بارکلیز شعار Floyd به نام پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس شروع به ساخت دستگیری حدود 9 p. m. و تعطیل قطعات از سمت غرب بزرگراه در پایین منهتن مسدود کردن آن را به جمعیت زیادی از معترضان. اداره پلیس اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد ترافیک خودرو در جنوب 96 خیابانی در منهتن پس از منع رفت و آمد هر چند ساکنان ضروری کارگران اتوبوس و کامیون تحویل معاف بودند.

‘œWe در حال رفتن به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب’� د Blasio, یک دموکرات گفت.

جین رسی گفت که او شاهد افسران پاره کردن یک مرد از ماشین خود و دستگیری او را در چلسی حدود 10:45 p. m.

ماشین بود پشت یک گروه چند صد نفر از معترضان که در حال پرسه می زدند منهتن مسالمت آمیز پس از خروج از برج ترامپ در 8 p. m. تنش افزایش یافته بود لحظات قبل وقتی که برخی در این گروه شروع به تلاش برای صدمه زدن به یک دوچرخه اجاره ایستگاه و در ویندوز از JCPenny است. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت نقل مکان کرد و برای متوقف کردن آنها را. افسران محاصره و بازداشت راننده لحظه بعد.

‘œThey شد فقط رانندگی پشت معترضان مطمئن شوید که ما امن’� رسی گفت. ‘œThey شد بخشی از اعتراض.’�

NYPD ماموران مجبور دو خبر مربوط به روزنامه نگاران برای جلوگیری از پوشش تظاهرات سه شنبه شب در اطراف آنها تنه زدن آنها و لعن آنها را در حالی که فریاد آنها را به خانه بروم. این به رغم منظور اجازه می دهد رسانه ها به باقی می ماند در خیابان های شهر.

                                                                                                                                                                                                                       

بخشهایی از این حادثه بودند دستگیر شده در دوربین توسط videojournalist رابرت Bumsted بود که کار با عکاس Maye-E وانگ به سند تظاهرات در منهتن. این ویدئو نشان می دهد که بیش از نیم دوجین افسران مقابله با روزنامه نگاران به عنوان آنها فیلم برداری و عکس برداری پلیس سفارش معترضان برای رفتن به خانه در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

درست پس از نیمه شب جمعه بسیاری از خیابان های شهر را پاک شد گذشته از پلیس گشت به خصوص در نقطه داغ مناطق برای تظاهرات در بروکلین و منهتن.

وجود دارد حضور پلیس در محله بروکلین از تاج ارتفاعات که در آن مقامات می گویند پلیس به ضرب گلوله یک مرد پس از پاسخ به گزارش عکس از کار اخراج شدند. NYPD رئیس گروه ترنس موناهان گفت: افسر-درگیر تیراندازی بود و نه متصل به تظاهرات.

__

کمک در ارتباط بودند مطبوعات نویسندگان Michael R. سیساک جیم Mustian جنیفر Peltz, تام هیز و کارن ماتیوز در نیویورک است. مایکل هیل و مارینا وینو گزارش از آلبانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de