به محض این که روشن شد که می خواهم برنده فوریه 22, نوادا حزبی (ورمونت سناتور برنی ساندرز با veep جو بایدن دور دوم) سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سوم-محل پس دان jetted به مترو منطقه به دادگاه حمایت در کلرادو اولیه بخشی از یا چند دولت آوریل 3 رای-یک-palooza جمعی شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه. هزاران نفر او را جذب به صحبت کرد بسیاری از اعضای محلی رای دهندگان ایم که هنوز به ذهن خود را در مورد که آنها می خواهم بیشتر شبیه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Buttigieg آمد توانا نزدیک به پر کردن یک 5,000-ظرفیت فضا در Crowne پلازا فرودگاه دنور مرکز کنوانسیون در شفق قطبی در اواخر فوریه 22, و او به ثمر رساند ویروسی لحظه با تشکر نه ساله به نام Zachary Ro.

درب باز نمی شود در Buttigieg هم تا 8:30 p. m. روز شنبه, و هر یک از شرکت کنندگان خواسته شده بود برای بررسی در با یک کارمند. قبل از ثبت نام پرسیده بودند اگر آنها داوطلب برای مبارزات انتخاباتی و یا متناوب اگر آنها را میزبان خارج از شهر Buttigieg حامی در صفحه اصلی; پس از آن دست خود مشخص شد با یک X از یک Sharpie. به عنوان ازدحام واصل به هتل و از طریق یک دخمه پرپیچ و خم از دالان در مسیر به مقصد نهایی سابق شهردار عوامل بارها و بارها گفت: “خود را نشان می دهد X. خود را نشان می دهد X.”

داخل دنور گروه Wildermiss کردیم از متوسط-حجم مجموعه ای از زاویه ای پست-زغال اخته jangle سنگ به عنوان Buttigieg خدمه مشتاقانه کردن پلاکارد از جمله یکی که در اصل یک راهنمای تلفظ برای خود نام خانوادگی: آن خواندن “بوت لبه لبه.”

جمعیت در ضمن نبود دقیقا نماینده شفق قطبی از نظر تنوع. Buttigieg حامیان تصویر بکشد سوالات خود را در مورد عدم تجدید نظر به آفریقایی-آمریکایی به طور خاص به عنوان یک منفی داستان پخته شده توسط لیبرال توییتر اما حقایق حقایق هستند و مردم از رنگ در Crowne پلازا نشان داده حدود 2 درصد از کل کل. همانطور که برای بقیه شده بود قطعا امضا برای تیم پیت اما یک تکه سنگین آمد در سراسر به عنوان نمونه چک کردن جدید سیاسی عطر و طعم.

Zachary Ro, age nine, meets former South Bend, Indiana Mayor Pete Buttigieg at the February 22 Aurora rally as Colorado Secretary of State Jena Griswold looks on.

Zachary Ro, سن نه سالگی ملاقات سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در فوریه 22 شفق قطبی تجمع به عنوان کلرادو وزیر امور خارجه ینا Griswold به نظر می رسد.

Wildermiss پیچیده در اطراف 9:25 بعد از ظهر و پنج دقیقه یا بیشتر بعد سه نفر از سخنرانان پیش نمایش (از جمله فورت کالینز-نماینده منطقه Jenni Arndt) ارائه شده گرم کردن کلمات. سپس Buttigieg محدود بر روی صحنه و بی درنگ رفت و پس از Sanders, قابل توجه بسیاری از همان آکورد او می خواهم قبل از بلند کردن اجسام از نوادا است. او پیشنهاد کرد که سه شنبه ممکن است آخرین شانس برای جلوگیری از Vermonter و استدلال کرد که ما نباید جایگزین یک فرم از تفرقه با دیگری — یک نکته که اساسا قرار ساندرز به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن از سمت چپ.

این نظرات دریافت شده نسبتا مشتاق پاسخ اما سقوط کوتاه از غول اوه Buttigieg دریافت کرد که او به طور خاص پاره پاره تهمت یا لعنتی آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان یک سیستم مهاجرت های شکسته و به نام تفنگ-قانون اصلاحات با اشاره به شفق و لیتلتون. کمتر گرمای تولید شده توسط سخنان که در اشاره به نیاز برای پرداخت غرامت (هر چند او استفاده نمی کند واقعی کلمه) و مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را یک فرمول به معنای بیشتر فاصله نامزد از Sanders. او ثابت می شود یک قوی تر و موثر سخنران در یک تجمع نسبت به بحث مرحله که در آن خود را slickness می تواند خارج از قرار دادن اما کسانی که درمان خود را در هر سیاست مانند یک آهنگ مورد علاقه توسط یک ستاره پاپ بودند تعدادشان کمتر و ساده شنوندگان.

پس از این مقدمه بخش به این نتیجه رسیدند تمرکز معطوف به تغییر شهر-سالن فرمت سوالات برگرفته از یک شیشه توسط کلرادو وزیر امور خارجه ینا Griswold که او را به سرقت برخی از ویژه از شهردار پیت. در طول زمان خود را در میکروفون Griswold تبلیغ خودش را به عنوان اولین حزب دموکرات به خدمت در موقعیت خود را از سال 1958 اولین دموکراتیک زن برای همیشه انتخاب شود به نقش و جوانترین وزیر امور خارجه در کشور و همچنین ballyhooed کلرادو رای گیری روش به عنوان افتخار ملت است. پس از پنج یا بیشتر “تصادفی” سوال او پرسید: دو نفر از آنها فقط اتفاق افتاده در مورد روند رای گیری که قرار Buttigieg در موقعیت ستایش او بیشتر است. آن نگاه مانند او لذت می برد که.

در وسط این لحظات اما Griswold عنوان خوانده شده توجه داشته باشید از فوق Zachary Ro که شناسایی خود را به عنوان همجنسگرا و پرسید: برای مشاوره در مورد چگونه به عنوان شجاع به عنوان Buttigieg است که یک groundbreaker در این زمینه به عنوان یک ملی نامزد شده است. Buttigieg واکنش نشان داد و با تماس Ro به مرحله که در آن او حساسیت ستایش جوانی خود شجاعت به عنوان جمع شعار “عشق عشق است!” زمان Ro پا از نور افکن چشم خشک شد قطعا در اقلیت است.

آیا این شور و هیجان را ترجمه به یک شات فوق العاده سهشنبه پیروزی برای Buttigieg نامشخص است. اما برای یک آخر هفته, حداقل, نتایج کلرادو اولیه به نظر می رسید تا برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im