McHenry County حفاظت از محیط زیست منطقه ارائه می دهد به روز رسانی در منطقه سایت ها و برنامه های

این McHenry County, حفاظت, منطقه باقی می ماند متعهد به حمایت از سلامت و ایمنی کارکنان ما به بازدید کنندگان و ساکنان و برای کمک به کاهش گسترش coronavirus (COVID-19).

بهترین راه برای انجام این کار را به مراحل اضافی به دنبال توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و اجتماعی را حفظ فاصله حداقل شش فوت از هر فرد دیگری و به ممنوعیت هر گونه تجمع بیش از 10 نفر.

                                                                                                                                                                                                                       

به منظور کمک به ساکنان ما در حفظ سلامت جسمی و روانی طی این بار تلاش حفاظت منطقه آزاد حفاظت از مناطق و مسیرهای باز باقی خواهد ماند برای پیاده روی سگ پیاده روی و سایر فعالیت های تفریحی در طول ایلینوی “در خانه ماندن” فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار J. B. پریتزکر در جمعه 20 مارس سال 2020 است.

عمومی ممکن است استفاده از کفش, حفاظت, منطقه, سایت ها و مسیرهای پیاده روی تا زمانی که قوانین موجود در فرمانداری فرمان اجرایی به دنبال دارد از جمله اجتماعی فاصله و جمع آوری مورد نیاز است. تمام ساختمان ها و امکانات سرویس بهداشتی بسته باقی خواهد ماند. این منطقه به شدت تشویق بازدید کنندگان را به خود ضد عفونی کننده دست برای استفاده شخصی هنگام بازدید از همه مناطق حفاظت.

منطقه تشویق شهروندان به مراجعه کمتر آباد حفاظت از مناطق و در نظر گرفتن تاخیر در بازديد زمانی که پارکینگ مناطق بیش از 50 ٪ پر شده است. حمایت از این تلاش خواهد شد اطمینان حاصل شود که حفاظت از مناطق باز باقی می ماند ، این منطقه خواهد شد نظارت بر حضور و غیاب و نزدیک مناطق حفاظت اگر آن را به نظر می رسد که اهداف سلامت برای افزایش اجتماعی فاصله ها نهفته بودن و یا اگر فرمانداری سفارشات که بیشتر فاصله اقدامات گرفته شود.

حفاظت منطقه در حال حاضر لغو همه برنامه ها از طریق پایان آوریل 5 و تمدید این زمان از طریق آوریل 1.

این شامل تمام برنامه ها و حوادث داوطلب فعالیت های کاری و همچنین باز روز از ماهی قزل آلا فصل در چالهها Piscasaw شمال و بک جنگل و زمین جشن روز.

                                                                                                                                                                                                                       

منطقه کارکنان را تشویق می کند ما ساکنان و بازدید کنندگان بسیاری را به نگه داشتن از نظر جسمی و ذهنی سالم با صرف زمان خارج از منزل خود را در حیاط در حالی که نگه داشتن فاصله خود را از سایر افراد است.

جدید دیجیتال E-learning برای برنامه ها و آموزش و پرورش را می توان در وب سایت ما در زیر MCCD.من/E-Learning. آنها نیز ادامه خواهد داد اضافه کردن الهام بخش محتوا به ما Facebook Page @DiscoverMCCD به عنوان به خوبی به عنوان ما شگفتی های وحشی سری و پشت منظره ویدئوها بر روی کانال یوتیوب ما @DiscoverMCCD به قدرت شفا از طبیعت به شما.

از مارس 16 اداری و کارکنان آموزش و پرورش شد انتقال به کار از راه دور; این در حال حاضر شامل کاهش کارکنان حوزه. مطمئن منطقه کارکنان است که هنوز هم مشغول به کار مجدانه برای مراقبت از ما فضاهای باز از جامعه مجازی, توسعه, توسعه حرفه ای و مستقل وظایف مانند تحقیق و نظارت و نقشه برداری و همچنین توسعه پروژه قصد دارد به پیاده سازی در آینده.

تغییرات اضافی و جدید اطلاعیه ها ممکن است در پاسخ به شرایطی که در این روز آمده است. ما ادامه خواهد داد برقراری ارتباط به سرعت به عنوان ما می توانیم. منطقه وب سایت MCCDistrict.org بهترین محل برای اکثر تا اطلاعات به روز در سایت روزنه ها/بسته شدن — به عنوان به خوبی به عنوان ما Facebook page @DiscoverMCCD.

ما بیان ما عظیم قدردانی از همه برای خود استثنایی تلاش در این روز فوق العاده ای. ما از شما سپاسگزارم برای حمایت شما و قدردانی از صبر و شکیبایی شما همانطور که ما حرکت این زمان به چالش کشیدن با هم. ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر وضعیت ما با تمرکز بر حفظ کارکنان و جوامع سالم و امن است.

ما سپاسگزار برای ما گسترده فضاهای باز که بسیاری از شما حمایت از ما شهرستان تلاش برای حفاظت, حفظ, حفظ و بازیابی طبیعی ما و کار زمین برای بهره مندی و لذت بردن از ما گسترده تر جامعه است. خوب شود. مراقبت از خود و دیگران و ما را از دیدن شما در مسیرهای پیاده روی به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de