تاوزند اوکس کالیفرنیا. — شان McVay هنوز هم نمی گفت که چرا او اخراج دفاعی هماهنگ کننده وید فیلیپس پس از خود را راست سومین برد فصل را با لس آنجلس قوچ.

McVay معرفی جدید دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley در قوچ’ مجتمع آموزشی دوشنبه نزدیک به یک ماه پس از Staley استخدام شد به جای فیلیپس. قوچ (9-7) به پایان رسید 13th در NFL در دفاع از کل فصل گذشته با یک واحد است که بیش انجام شده است که رتبه بندی در بسیاری از آمار استنباطی اما فیلیپس هنوز اخراج همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگر دستیاران.

                                                                                                                                                                                                                       

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم McVay گفت: وجود ‘œreally هر چیزی به طور خاص’� پشت تصمیم خود را به جای 42-سال NFL کهنه یک سال از حذف یک کاسه فوق العاده ظاهر با یک زن 37 ساله با سه سال از NFL تجربه به عنوان یک خارج linebackers مربی.

‘œVery هیجان زده در مورد آنچه براندون اضافه خواهد شد,’� McVay گفت. “توانایی خود را به کار هماهنگ با مربیگری ما کارکنان که در حال حاضر در محل شما در پایه و اساس است که وید نقش تعیین کننده ای در ایجاد, (و) من فکر می کنم براندون انجام داده است یک کار بزرگ است. من واقعا لذت بردم نشسته در برخی از این جلسات و همکاری براندون رهبری با مربیان است که ما تا به حال در محل است.’�

قوچ همچنین معرفی جدید حمله هماهنگ کوین اوکانل و ویژه تیم هماهنگ کننده جان Bonamego. O’connell, که همچنین می خواهد مربی قوچ’ quarterbacks است McVay اولین حمله هماهنگ خود را از تازه کار های نجومی در سال 2017, هنگامی که زمان سبز خلیج مربی مت LaFleur تا به حال این عنوان است.

Staley است که مصرف یک قدم تا حرفه ای خود را پس از مختصر نانامی به بازی در ویک Fangio کارکنان در شیکاگو و دنور. بیش از سه سال پس از Staley شد دفاعی هماهنگ کننده در بخش سوم مدرسه John Carroll او گرفته شارژ NFL دفاع مباهات superstars هارون دونالد و Jalen رمزی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSean فقط یک مرد که من برگزار شد و در این رابطه بالا برای سال های بسیاری,’� Staley گفت. ‘œAs یک مربی دفاعی شما همواره در تلاش برای ماندن بگیرید پیش. شما همواره در تلاش برای پیش بینی که در آن NFL در جریان است. (لس آنجلس) بود که همیشه یک جرم است که شما همیشه به حال برای آگاهی از, یک تیم است که شما همیشه باید آگاه باشند.’�

Staley انتظار نگه داشتن فیلیپس اساسی 3-4 ساختار دفاعی با قوچ در فصل آینده. لس آنجلس می تواند بخش عمده گردش مالی در چندین کلید مواضع دفاعی با رایگان آژانس بلندی برای پیشرو tackler Cory Littleton, تصویب حمله کننده دانته فاولر و دیرین دفاعی lineman مایکل Brockers.

Staley را بی تجربگی واضح بود که هیچ نگرانی برای 34 ساله McVay که پنج سال از NFL تجربه هنگامی که او را به واشنگتن حمله هماهنگ کننده در 27 سال است. او در زمان بیش از قوچ مدت کوتاهی قبل از او تبدیل 31 – در یک معامله بسته با تجربه فیلیپس به عنوان دفاعی خود را هماهنگ.

‘œWhen شما بحث فوتبال (با Staley) من می خواهم به فکر می کنم که من عاشق فوتبال تا آنجا که کسی (اما) شما نشسته است و شما در حال فکر کردن” این مرد ممکن است مریض تر از من,”� McVay گفت: با خنده.

                                                                                                                                                                                                                       

McVay قصد دارد برای ادامه تماس قوچ’ خود را ایفا می کند اما او مشتاق است به نوبه خود بیش از برخی از مسئولیت ها به o’connell سابق کارگر ماهر NFL quarterback که عضو جی weather underground کارکنان با ردسکینز مدت کوتاهی پس از McVay چپ آن در سال 2017. McVay را جرم به پایان رسید در NFL بالا 10 متری در هر بازی در هر یک از سه فصل با قوچ.

اوکانل شد واشنگتن حمله هماهنگ کننده بازی عبور هماهنگ کننده و quarterbacks مربی در نقاط مختلف خود را در سه فصل.

‘œThe تجربه و موفقیت است که این جرم است که شما واقعا می خواهید بازیکنان به نگاه شما به عنوان یک فرمت از سر مربی,’� اوکانل گفت. ‘œYou می خواهید آنها را به احترام شما راه همان است که آنها احترام یک سر مربی است که بدیهی است که توسعه فرهنگ و کنار هم قرار دادن یک برنامه در اینجا که در آن مردم می خواهند به بخشی از آن. من هیچ تفاوتی ندارد. این جایی است که زمانی که این فرصت آمد, شما نمی توانید در اینجا به اندازه کافی سریع.’�

Bonamego جایگزین احترام ویژه تیم هماهنگ کننده جان Fassel که در سمت چپ قوچ برای دالاس کابوی ها.

قوچ همچنین استخدام توماس براون به عنوان خود را در حال اجرا پشت مربی جایگزین کهنه جست و خیز emma plows. قهوه ای سابق NFL در حال اجرا است که مربی تنها در بازی برابر McVay دوران دبیرستان خود را استخدام.

براون همچنین در گرجستان آلما مادر از قوچ در حال اجرا پشت تاد Gurley.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su