ماری جوانا پزشکی, پزشکان نمی تواند با استفاده از پزشکی از راه دور در طی شیوع ویروس

یک راه برای محافظت از پزشکان و پرستاران و بیماران از گسترش بیشتر بیماری در طول یک بیماری همه گیر است که پزشکی از راه دور و یا کنترل از راه دور با پزشک از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی. به عنوان coronavirus نگرانی در کلرادو مراقبت های بهداشتی تامین کنندگان و شرکت های بیمه با استفاده از این گزینه است.

فقط به عنوان طولانی به عنوان آنها را درگیر در ماری جوانا پزشکی.

دکتر پیتر پریر شده است عامل ماری جوانا پزشکی عمل در ویت ریدج پس از سال 2014 است و این اولین بار در شش سال است که او انجام شده ماشین-طرف قرار ملاقات. با توجه به Pryor, کلرادو, قانون مانع او و دیگر ماری جوانا پزشکی, پزشکان از انجام ملاقات از راه دور است که با قرار دادن خود کارکنان و بیماران در خطر است.

“ما کاملا چند از بیماران دچار نقص ایمنی که آیا آنها در حال مصرف استروئیدها به صورت یک اختلال خود ایمنی آنها سرطان و یا آنها فقط افراد مسن. این مردم همان coronavirus می خواهد برای حمله به,” او می گوید. “به عنوان یک طب اورژانس دکتر من فقط شکل من قصد دارم به این را دریافت کنید. اما پزشکی از راه دور می تواند به محافظت از آن را از من محافظت از آن اگر من آن را دریافت و محافظت از بیماران من از گرفتن آن است.”

کلرادو پزشکی عمل به قانون یک قانون است که به تنظیم مقدار از دولت در بهداشت و درمان صنعت اجازه می دهد تا پزشکان برای انجام ملاقات ها از طریق پزشکی از راه دور برای غیر اضطراری بازدیدکننده داشته است پزشکی که شامل امتحانات فیزیکی. اما امتحانات فیزیکی برای ماری جوانا پزشکی است که مورد نیاز برای ماری جوانا پزشکی, توصیه ها و پسوند به طور خاص منع از پزشکی از راه دور با توجه به کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست قوانین و مقررات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تصمیم به منع پزشکی ماری جوانا امتحانات از پزشکی از راه دور ساخته شده بود کلرادو توسط هیئت پزشکی در سال 2015 با هیئت مدیره با استناد به پیچیده سیاست جفت برای ماری جوانا پزشکی و پزشکی از راه دور که هر دو آمده با مجموعه خود را از قوانین و مقررات. از نظر قانونی و توصیه پزشکی ماری جوانا از طریق پزشکی از راه دور نیز می تواند نیاز به مقررات شفاف به عنوان یک “توصیه” نیست و از لحاظ فنی یک نسخه به دلیل تجویز دارو می آید تحت مقررات فدرال و شاهدانه است که هنوز هم یک برنامه فدرال مواد مخدر است. اولین بازدیدکننده داشته است می تواند همچنین نیاز به تغییر حکومت در مناطق دیگر از دولت قانون به عنوان کلرادو ماری جوانا پزشکی مورد نیاز تعیین می کند که جدید ماری جوانا پزشکی بیماران سند خود را واجد شرایط با توصیه پزشکان و است که می تواند مستلزم در شخص بازدیدکننده داشته است.

اما همه این دلایل را متوقف نشده کالیفرنیا, کانکتیکات, مین, Nevada, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند از پزشکی از راه دور اجازه می دهد بازدیدکننده داشته است برای اولین بار MMJ بیماران و نه آن را متوقف هفده کشورهای دیگر (واشنگتن دی سی) با ماری جوانا پزشکی از برنامه های اجازه می دهد پیگیری قرار ملاقات ها از طریق پزشکی از راه دور.

در ضمن پریر در حال پخش است carhop دکتر.

“ما شروع به دیدن بیماران ماشین سمت در هفته گذشته. آنها تماس بگیرید — ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را در اتاق دیگر و پس از آن من بیرون بروید و آنها را ببینید. من از نظر جسمی و دیدن بیمار و صحبت کردن با آنها را در حالی که آنها را در راحتی خود را germy ماشین,” او می گوید. “از آن گرفته شده است مقدار زیادی از استرس اما من معتقدم پزشکی از راه دور خیلی بهتر است گزینه. که راه بیماران لازم نیست که حتی خانه را ترک کنید.”

پریر می گوید او نوشته CDPHE و فرماندار Jared پلیس به عنوان coronavirus گسترش در نشستی که فرماندار صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد ماری جوانا پزشکی پزشکان به استفاده از telelmedicine. و او تنها نیست: پزشکان شاهدانه, کلرادو, یک سازمان برای حرفه ای بهداشت و درمان علاقه مند به ماری جوانا پزشکی با ارسال نامه ای به CPDHE ساخت همان درخواست و همچنین به عنوان یک یادداشت به CCC اعضا در مارس 12 درخواست آنها را به ارسال خود را در نامه به دولت است.

“حتی اگر ما بیماران با استفاده از شاهدانه در درمان اغلب ناتوان کننده جدی و ناتوان پزشکی, شرایط و نشانه های آن باقی مانده است یک واقعیت است که ماری جوانا پزشکی ارزیابی غیر پزشکی اورژانس بازدیدکننده داشته است. در حال حاضر وجود دارد 81,893 شاهدانه بیماران ثبت شده با CDPHE. همه آنها نیاز به تمدید در هر سال. چرا خطر افشای آنها و متخصصان پزشکی که مراقبت از آنها را به COVID-19 نیاز به یک فرد برای بازدید غیر اورژانس ؟ ” CCC نامه به CDPHE می خواند.

با توجه به CDPHE سخنگوی ایان دیکنسون بخش آگاه از درخواست اجازه می دهد تا ماری جوانا پزشکی پزشکان به استفاده از پزشکی از راه دور و درخواست تحت بررسی با CDPHE حقوقی و انطباق ، با این حال او می افزاید: این CDPHE معتقد است که این حرکت به احتمال زیاد نیاز به آمده از فرماندار.

“رجیستری دریافت درخواست های متعددی که ما تعلیق در فرد معاینه نیاز برای ماری جوانا پزشکی و مجوز پزشکی از راه دور در طول COVID 19 شیوع” دیکنسون توضیح می دهد. “ما کار کرده اند در این درخواست اما توصیه شد که هر گونه تغییر خواهد به احتمال زیاد برای آمدن از یک فرمان اجرایی به این دلیل که نیاز به یک “مناسب, شخصی, معاینه فیزیکی’ در اساسنامه.”

(ما رسیده به پلیس دولت در مورد این موضوع اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ.)

در حالی که آنها در انتظار یک حرکت از فرمانداری دفتر پریر و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای توصیه می کنند که بیماران همچنان با قرار ملاقات خود را در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی معقول برای محافظت از سیستم ایمنی بدن خود را. بخشی از آن پریر می گوید در نظر گرفتن یک مکث از سیگار کشیدن است.

“توقف استفاده از ریه های خود را برای سیگار کشیدن ماری جوانا. این یک ریه صدمه و این چیزی است که اکثر مردم نگران هستند با این COVID-19 چیزی که” او می گوید. “این مهم ترین چیز است اما آن را می توانید شکستن این سد در ریه های خود را, و این چیزی است که ما نگران در مورد حق در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de